Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 15258 wyświetleń

Trąba powietrzna nad Dybłą


      W środę 6.07.2011 r. o godz. 20.25 do dyżurnego PSP wpłynęło zgłoszenie o zniszczeniach powstałych w wyniku silnego wiatru w miejscowości Dybła.

     W wyniku powstałego zdarzenia uszkodzonych zostało 5 budynków w tym: 4 gospodarczo - inwentarskie i 1 mieszkalny. Uszkodzenia dotyczyły przede wszystkim więźby dachowej oraz pokrycia dachowego, które zostało w różnym stopniu uszkodzone (zerwane arkusze blachy, połamana więźba dachowa, zerwana całkowicie konstrukcja dachu). W wyniku silnych porywów wiatru połamane zostały konary drzew, które w kilku miejscach uszkodziły linie energetyczne zasilające pojedyncze gospodarstwa. Dotyczy to drzew rosnących przy drogach gminnych.

     W dniu dzisiejszy prowadzone są również działania przez jednostki straży pożarnych zmierzające do usunięcia skutków wichury, a dotyczą one przede wszystkim usuwania połamanych konarów drzew. - informuje PSP Grajewo
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (2)

co to za czasy czlowiek pracuje a tu pare sekund i nic z tej pracy nie ma

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.