czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9093 wyświetleń

Szkolny mur

Z rozmowy z Naczelnikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej UM G-wo Panem Bogdanem Wojsławowiczem na temat wymiany ogrodzenia przy Szkole Podstawowej nr 4, ul.Konstytucji 3-go Maja w Grajewie, dowiedzieliśmy się, że jest to ogrodzenie, które było przeznaczone na remont miejskiego stadionu. Taka decyzja była podjęta jeszcze za poprzedniej kadencji. Teraz kiedy rozpoczęto renowację stadionu okazało się, że Polski Związek Piłki Nożnej nie pozwala na postawienie takiego ogrodzenia, które po prostu nie spełnia (obecnie) wymogów PZPN. Można było więc wykorzystać je do innych celów. Dlatego, iż SP nr 4 jako pierwsza wystąpiła ze stosowną prośbą, został sprawdzony stan techniczny starego ogrodzenia, które było już w opłakanym stanie, nastąpiła wymiana nie nadających się już bramek. Od frontu zostało ono wymienione całkowicie, a bramki, które można było wykorzystać zamieniono od strony ul. Skośnej i dawnego hotelu (Wiktorowo).

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (1)

Nowe ogrodzenie SP4 wygląda obrzydliwie i świadczy o braku gustu tego, kto je stawia. PZPN miało rację, nie zgadzając sie na tak wątpliwą "ozdobę", a swoją drogą ten typ ogrodzenia jest bardzo nietrwały i juz za rok czy dwa będzie dopiero w "opłakanym stanie". Cieszę się, że nie jestem już uczniem SP4, bo czułbym się tam jak w więzieniu. Pozdrawiam i życzę kolejnych wspaniałych pomysłów na trwonienie grajewskich pieniędzy. Stać nas na to!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.