Kultura i rozrywka

Sylwester pod chmurką

Wzorem lat ubiegłych przed Urzędem Miasta w Grajewie (ul. Mickiewicza) odbędzie się "Sylwester pod chmurką". Zabawa rozpocznie się o godzinie 22.00 i potrwa do 1.00.

W dobry nastrój wprowadzi zgromadzonych DJ Szymi. Szampańską zabawę uświetni gwiazda tegorocznej imprezy - zespół EXTAZY. Tradycyjnie życzenia noworoczne złożą: Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski oraz Przewodnicząca Rady Miasta Halina Muryjas – Rząsa. Tuż po północy zaplanowano pokaz sztucznych ogni i dyskotekę pod gwiazdami – poinformowała Monika Soroko z Grajewskiego Centrum Kultury.

Już niebawem 2016 rok odejdzie w przeszłość. Czas minął szybko i zanim się obejrzymy kolejny Nowy Rok "zapuka do naszych drzwi" :) Wielu grajewian oraz gości zechce bawić się, cieszyć, wznosić toasty, żegnać stary i witać Nowy Rok podczas ulicznej imprezy. Wszyscy oddając się beztroskiemu świętowaniu liczą na dobrą wspólną zabawę, w trakcie której można zapomnieć o szarości codziennych dni! 

Jedno jest pewne - na Sylwestra pod gołym niebem na pewno nie zabraknie wolnych miejsc!

e-Grajewo.pl

 

środa, 6 grudnia 2023

Dziś 6 grudnia - Mikołajki

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.