sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10204 wyświetleń

Sukces EUROPY z Rajgrodu

Zakład Przemysłu Mięsnego EUROPA SiZ Zielińscy Spółka Jawna uzyskała 5 miejsce w woj.podlaskim w rankingu najlepszych firm. Ustalając 25-u zwycięzców z każdego województwa oparto się na ratingu nadanym przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland. Jest on pochodną sytuacji finansowej firmy, wskaźników rentowności, wartości sprzedaży, dynamiki wzrostu sprzedaży, zysku brutto, płynności i zadłużenia. Nie bez znaczenia była też moralność płatnicza a także powiązania kapitałowe lub osobowe. Firma powstała w 1990 r. i zatrudnia 220 pracowników. W 2007 r. uzyskała zysk brutto 270 tys.zł i wartość sprzedaży 26 mln zł.
Pierwsze cztery miejsca to: 1) CEFARM Białystok S.A., 2) YUNIVERSAL Podlaski sp.z o.o., 3) PB EKO SYSTEM Kostro R.Tobiaszewski sp.jawna, 4) METALOWIEC Białystok sp. z o.o.
 
Gratulujemy
 
Na podstawie "Gazety Bankowej" nr 33 z 18 sierpnia 2008 r.

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (2)

Jak firma dobra to proszę, co kwartał o nich słychać. Jak przystało na metropolię pierwsze cztery firmy z Białegostoku. Ale żeby piąta z Rajgrodu, to kto by pomyślał. Burmistrz powinien im podziekować za rozsławianie miasta.

Cenie takich ludzi jak Zielinscy zwykli ludzie a do czegos doszli Pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.