Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 11169 wyświetleń

Stypendyści "Pokaż Język"


 Nie bądź obcy w Europie! Ucz się języków!


Na potrzeby programu edukacyjnego "Pokaż język” została powołana fundacja, której zadaniem jest koordynowanie projektu oraz gromadzenie środków umożliwiających finansowanie akcji. Jednym z głównych zadań fundacji, powstałej z inicjatywy spółki Pfleiderer Grajewo S.A., jest aktywne oddziaływanie na młodzież ponadgimnazjalną i środowisko pedagogów powiatu grajewskiego w celu pełnego uczestnictwa w Programie "Pokaż Język”.  Udział w programie jest dobrowolny, jego uczestnikiem może zostać każdy uczeń w wieku 16-18 lat. Jedynym warunkiem są dobre chęci i wysoka motywacja do nauki języka angielskiego lub niemieckiego.

Już od kilku lat chętni na początku roku szkolnego przystępują do egzaminu językowego, na terenie swojej szkoły, który staje się przepustką do wzięcia udziału w programie "Pokaż język”. Inicjatorzy programu premiują wyróżniających się zaangażowaniem, otwartością na wiedzę i silną motywacją uczniów, jak również nagradzają nauczycieli, którzy dzięki aktywnej i rzetelnej realizacji programu dydaktycznego przyczynią się do jego sukcesu. Na podstawie przeprowadzanego egzaminu uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymują stypendia oraz inne upominki. Nauczyciele o najlepszych osiągnięciach dydaktycznych również otrzymają nagrody i wyróżnienia.

Fundacja finansowana jest przez Pfleiderer Grajewo S.A. oraz, jako organizacja pożytku publicznego, z 1% podatku dochodowego indywidualnych darczyńców.


Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom!
foto, wideo e-Grajewo.pl

środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (7)

Jeszcze żaden konkurs nie dostarczał tylu negatywnych emocji :(

Do 'pominięty' Przesadzasz z tymi negatywnymi emocjami. Jak w każdym konkursie - wygrywają najlepsi. Gdybyś uzyskał najwyższy wynik w swojej kategorii, na pewno byłbyś nagrodzony. Prace konkursowe oceniane są obiektywnie przez zewnętrznych egzaminatorów, a nagród prawdopodobnie jest tyle, na ile wystarczają fundusze.

Brawo Martynka :D

Bardzo dobra akcja, co ja książek nakupowałam za to stypendium.. Gratulacje młodzieży :)

do bezstronny
nie mam zamiaru podważać bezstronności wyników
natomiast zastanawia mnie liczba przystępujących
myślisz że 300 osób zgłosiło się same z siebie, czy może zostali lekko przymuszeni, no i ilość rozdzielonych stypendiów na poszczególne szkoły jest wielce zastanawiająca.

Im większa liczba uczestników, tym ważniejsze zwycięstwo. Zespół Szkół nr 1 w Grajewie najlepszy! Gratulacje dla uczniów i nauczycieli!

Od razu widać kto z Grajewa :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.