piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 10909 wyświetleń

Sprawdzian VI klas

Od 2002 roku każdy szóstoklasista, aby otrzymać świadectwo ukończenia Szkoły Podstawowej zobligowany jest do napisania Sprawdzianu.

We wtorek, 8 kwietnia 2008 roku o godz. 9.00 rozpoczął się 60-minutowy sprawdzian, do którego przystąpiło 95 uczniów z SP nr 2, 93 z SP nr 4 oraz 66 z SP nr 1 w Grajewie.

Sprawdzian VI klas organizują i przeprowadzają na podległym terenie okręgowe komisje egzaminacyjne w macierzystej szkole ucznia. Każdy uczeń otrzymuje taki sam zestaw zadań wraz z kartą odpowiedzi. Wynik to suma punktów (max 40) uzyskanych za wykonanie zadań otwartych i zamkniętych. Jak napisali dowiedzą się za kilka tygodni, wraz ze świadectwem otrzymają zaświadczenie potwierdzające uzyskaną notę. Dobry wynik przyda się szczególnie tym, którzy wybierają się do gimnazjum, gdzie jest wielu chętnych.

- Uważamy, że dzisiejszy egzamin był łatwiejszy od próbnego, który pisaliśmy wcześniej. Dobrze, że temat krótkiego opowiadania był swobodny i każdy mógł opisać swoje wymarzone miejsce pod słońcem, nawet wymyślone – mówiły już po egzaminie bardzo zadowolone uczennice kończące SP 1.

- Egzamin nie był taki trudny, poradziliśmy sobie z zadaniami, powinno być dobrze – twierdzili również uśmiechnięci uczniowie kl. VI z SP 2

- Było trochę nerwów, ale dobrze poszło. Łatwizna! - podsumował szóstoklasista z SP 4

e-Grajewo.pl

Arkusze sprawdzianu 2008

 

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (10)

nareszcie po wszystkim uffff .........

Uważam,ze nie powinno być tych egzaminów,stresować dzieci.Kiedyś nie było zadnych egzaminów i było dobrze ,powinno się znieść te egzaminy

Masz rację rodzic najlepiej nie stresować nie wymagać nie robić nic i wypuścić na świat odstresowane dziecko oderwane od rzeczywistości . Bezstresowe wychowanie własnie widzimy pod szkołami jak młodzież zachowuje sie i uwagi nie wolno zwrócić bo wtedy każdy wie co usłyszy od odstresowanej młodzieży.

taak:D znieeść wszelkie egzaminy !

ehehe... a co tutaj stresować? z tego co jeszcze pamiętam egzamin był strasznie prościutki i bez przygotowań na niego szłam.. no już egzamin gimnazjalisty to już coś, bo decyduje o wybraniu dobrej szkoły ;] a tutaj to co tam.

Kazdy mówił ze taki trudny a to nie prawda
był bardzo łatwy ....:P
Przed egzaminem bardzo sie bałam ale nie było czego:)

Ten test to był prosty jak dla mnie ....

Test był średni.. :)
Mógł być łatwiejszy !! ;D
Ale OK :* ;)

gitesik był ... Mam nadzieję że nikt nie będzie miał przpału, że miał mało punktów ... :P:P ... Oby ... :) ... Pozdrowionka dla Katarzyny Misztal, Martynki Zuchowicz, Karolki Mściwujewskiej, Karoliny Brzósko,Sylwi Kiełczewskiej i chłopakom z 6b SP1 ... Pozderko Wam ::::*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.