piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 8839 wyświetleń

Spotkanie z Warmią

W czwartek w Miejskim Domu Kultury odbyła się prezentacja zawodników trzecioligowej Warmii Grajewo. Przybyła na nią niemal cała drużyna oraz trener Ryszard Borkowski i dyrektor klubu Janusz Szumowski. Byli też członkowie Zarządu oraz sympatycy drużyny, którzy już od niedzieli będą pilnie śledzić zmagania swych ulubieńców. Z zawodnikami siedział Paweł Strózik, który rozwiązał kontrakt z drugoligowym ŁKS – em Łomża ale jednak na razie nie planuje gry w grajewskiej drużynie.

Przybyłym kibicom sylwetki całej drużyny przedstawił Janusz Szumowski, który sporo czasu poświęcił klubowym nabytkom oraz wychowankom. A jest ich coraz więcej w zespole, a ostatnio dołączył Maciej Sobczyk. Dyrektor podkreślił, że jest to młody zespół, który chce sporo osiągnąć. Później głos zabrał trener Ryszard Borkowski, który zaczął od podziękowań ludziom wspierającym klub. I przy okazji prosił o dalsze wspieranie swego zespołu. Następnie opowiedział o szczegółach przygotowań do rundy wiosennej i rozegranych sparingach. Później padły ciekawe stwierdzenia “Naszym celem jest przynajmniej ósme miejsce w tabeli i walka o nową II ligę. Gwarantuję, że do każdego spotkania podejdziemy z wielkim sercem i zaangażowaniem i łatwo nie oddamy pola. Wierzę w moich zawodników i w ich sukcesy na boisku”.

Wszyscy zaś potwierdzili, że do Kolna jadą w bojowych nastrojach i liczą na trzy punkty.

GALERIA ZDJĘĆ

WJ

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (1)

Ale tłumy ściągnęły !!!! cały fanclub.... :-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.