Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11227 wyświetleń

Spotkanie z Gwiazdowskim

14.10.2007 (niedziela) w Grajewie (Miejski Dom Kultury)

"Myślę że podczas mojej 9 miesięcznej pracy jako parlamentarzysty największym sukcesem było to że udało się do programu Ściany Wschodniej wpisać i utrzymać w niej budowę obwodnic w ciągu drogi krajowej nr. 61 w miejscowościach Stawiski, Szczuczyn, Grajewo. Niezwykle ważne jest wpisanie do programu Funduszu Spójności programu gospodarki wodno - ściekowej gmin: Kolno, Łap, Grajewa, Rajgrodu, Szczuczyna, Wąsosza, Jedwabnego, Radziłowa i Wizny, zadowolony jestem z dokończenia termomodernizacji Szpitala Ogólnego w Grajewie. Z mojej inicjatywy wybudowano kościół we wsi Mścichy gmina Radziłów" -poseł Kazimierz Gwiazdowski

Foto: Poseł Kazimierz  Gwiazdowski  na spotkaniu wyborczym z mieszkańcami miasta.

 www.KAZIMIERZGWIAZDOWSKI.pl

Komentarze (5)

Gość w porządku ale z PIS-u

Dlatego jest w PIS - ie. Przecież mamy wybrać ludzi porządnych, a więć nie wahaj się przyjacielu i oddaj swój głos.

Wybierajmy swojego, bo nikt z poza nie będzie dbał o nasze sprawy, jak dotąd był krótko ale skutecznie, pozwólmy dalej kontynuować podjęte działania.

Ludzie wybierajac osobe z Grajewa nie patrzcie na to z jakiej jest parti. Ci co sie troche orietuja to wiedza ze pan Kazimierz duzo zrobil dla nas i wiem ze oddam na niego swoj glos, szkoda tylko ze jest dopiero 6 na liscie ;/

popieram!! trzeba głosować na swoich, Pan Kazimierz napewno więcej zrobil dla Grajewa niz 2 poseł z Grajewa:P głosujmy na pana Gwiazdowskiego!! Nie patrzcie na partie bo to nie ma znaczenia jaka partia!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.