poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 37 komentarzy
  • 11167 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 13

4 sierpnia br. mieszkańcy okręgu nr 13 spotkali się z burmistrzem Dariuszem Latarowskim oraz ich przedstawicielką w Radzie Miasta Grajewo Scholastyką Chełmińską.


Okręg nr 13

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (37)

He he ciekawe co nam zaproponują. Basen Muzeum mleka i PKP.

I co zrobicie nam na osiedlu.

Rozbudują plac zabaw, alejki drzewka i co jeszcze państwo sobie życzy.

wielka ściema z tymi wizytacjami; i tak nic nie zrobią, bo kasy w budżecie mało,ale burmistrz to miły gość, spotka się, pogada i na tym koniec

żenada kolejne obiecywanki cacanki, a później szanowni mieszkańcy nie mamy na to pieniędzy, propaganda i tyle...

A co chcesz żeby ci tam zbudował? Może powieszenie mu jak przyjdzie!

Nie ma pieniedzy w budzecie..trza pisac programy tak jak P. Latarowski mówił przed wyborami..nie ma kto pisac..a zastepcy dwaj

Ludzie, juz rok prawie za nami, jeszcze 3 i zegnajcie.

Na broniaku jest powazny problem z kotami.Połowę tych kotów powinna znajdowac sie w schroniskach.

Zastepczak zróbcie w końcu szkola blisko szpital a wygląda paskudnie.. Znam tam ludzi którzy mieszkają są bardzo fajni a nie maja cieplej wody musza palic w piecach ulica tragedia szybko jeżdżą a klatki katastrofa 39lat temu klatki malowali.. I nic więcej a komunalna nic nie robi bo sami w luksusach żyją i odkladaja z roku na rok remonty.. Pozdrawiam mieszkańców bloku 21a trzymam kciuki :)

Dopóki na sesjach głosowania są jawne czarno widzę przyszłość Grajewa .

a może to poprzednik tego syfu narobił który nie miał zielonego pojęcia o rządzeniu

Problem z kotami na Oś.Broniewskiego to jakaś paranoja. Z tym trzeba coś zrobić, bo niedługo tam nie da się żyć. Wynosisz śmieci, a tam ze 30 kotów patrzy na Ciebie...horror, to wcale nie jest nic przyjemnego. I ten "zapach". Koty znaczą teren. To trwa od lat, trzeba z tym coś zrobić.

Na rok 2015 zaplanowano spacery po mieście. Za jedyne około 50 tyś miesięcznie (dieta radnych i wynagrodzenie burmistrzów).

hm ja mam tylko jedno pytanie po co Panu dwóch zastempców

Proponuje zbudować zakład pracy i Was wszystkich do pracy a nie pod MOPS i sie należy!

Dobrze ze wychodzi do ludzi bo nikt wczesniej sie nie pofatygowal

malwina zapach to raczej ze smietnika, ie od kotow, bys mogla jakos im pomoc nakarmic je

I co jeszcze miałabym zrobić? Ja nie pracuję, i czasami mam problem z nakarmieniem dzieci, ale to mój problem, a Ty czytelniku nakarm jeśli Cię stać. Ja nie mam nic do samych kotów, ale są jakieś schroniska, osiedle to nie schronisko. Osoby karmiące, dlaczego nie weźmiecie tych kotów do swoich domów? A powonienie mam dobre, to nie ze śmietnika. I to nie jest tylko moje zdanie.

Do mieszkaniec- proponuje wyjść osobiście i zapytać Burmistrza po co mu 2 zastępców i przekonać się samemu co ci odpowie a nie pisać na forum .

właśnie zakład by jakiś otworzyli,bo naprawdę jest tragicznie u nas z pracą :(

chyba coś ci się pomyliło w liczeniu bo tam nawet tyle kotów nie ma widzę że z matematyką i ciebie ciężko

Koty są problemem czy sami ludzie niech nie przesadzają że ich jest 30 one są wysterylizowane leczone i terenu już nie oznaczają ,wystarczy spytać się znawcę ale ludziom to koty przeszkadzają,a nie sodoma w blokach która się dzieje.Pozdrawiam ludzi niższego gatunku ludzkiego.

Co co karmią koty po sobie porządek zostawiają gorzej z ludzmi co zostawiają kiszoną kapustę .paprykę i stare mięso które śmierdzi to nie widzicie,a jeszcze z trzeciego piętra z balkonu wyrzucane są meble ,worki z ciuchami,a obok chodzą dzieci i stoją samochody gdy kobieta zwróciła uwagę zaatakowano ją wulgaryzmami i to zrobiła Niedoszła Radna która wszystko zrobi aby zniszczyć człowieka za wszelką cenę, który jej przeszkadza chodz wcześniej był wykorzystany przez tę rodzinę.Pozdrawiam niedoszłą radną która wspólnie knują zemsty z naszą wybraną przez nas radną.I TO BYŁ ZŁY WYBÓR !!!!!!!

A może drogie Panie zaczęłyby dokarmiać głodne dzieci, bo takowych nie brakuje w Grajewie. Ludzie ogarnijcie się. Kot to kot- zwierzę. Może być lubiany, kochany, ale to zwierzę. Nie krzywdźcie, ale nie przesadzajcie.

Malwina zdaję się że jesteś księgową,a liczyć nie umiesz nawet kotów gdzie tam nie jest 30 ?,a tak bo liczysz zawsze na kogoś. A ty,, też mieszkaniec' zapraszaj lepiej do swojego mieszkania ludzi z kotami i właśnie Żenada.Żeby głupota umiała fruwać !!!!??????
NARODZIŁA SIĘ GŁUPOTA na BRONIAKU !!!! I myśli ???

Bardzo nam miło było spotkać Pana Burmistrza na naszym osiedlu.Pozdrawiamy !!!!! I liczymy na Pana !!!

Mieszkańcy uważajcie co robicie, na osiedlu
jest pełno kapusiów ,są nieobliczalni w swoich donosach.

Gruby zapomniałeś jaszcze dopisać, ze miłośnicy kotów tez z 3 piętra rzucają resztki jerdzenia na dokarmianie kotków,które spadają na głowy przechodniów

Ile w Tobie jadu i nienawiści "Żenada". Po co mam zapraszać do domu ludzi z kotami? U mnie nie kociarnia. Gdybym chciał to przygarnąłbym jednego, nie stado. No właśnie narodziła się głupota na Broniaku. I myśli .Dobrze,że chociaż jedna mądra, wykształcona osoba na Broniaku mieszka.( Nie ubliżając nikomu). Nie oceniaj ludzi według siebie. Dokarmiaj kobieto kotki, ale w schronisku, a nie na osiedlu, gdzie robi się kociarnia. Miłego dnia.

a co wy garnkow nie macie ze zamiast kotow dzieci karmic? jestes matka to sie zajmij swoim dzieciakiem

Gruby a pomyślałeś ze może ta matka nie ma co do garnka włożyć?

Dzieciom pomaga również urząd i nie przesadzajcie że u nas dzieci nie mają co jeść. Z każdej strony są pomoce co wy wygadujecie pomaga kościół

cienki bolek a pieniadze na buty i inne glupoty to maja :)

Jeszcze byście sie zdziwili ,w rodzinach gdzie dominuje alkohol różnie bywa,Gruby a co dzieciak winien ze ma takich rodziców ? Koty stworzonka łowne i bez pomocy ludzi dały by rade.

Dlatego to miasto upadnie - walka o koty

cienki bolek to po co sa mopsy i inne instytucje/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.