sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 20 komentarzy
  • 17712 wyświetleń

Sport to zdrowie ...

Już za kilkanaście  dni  Euro 2008, następnie Igrzyska w Pekinie wszyscy liczymy na dobre występy naszych sportowców. Smucimy się, gdy nasi zawodnicy nie zdobywają medali.

Czym skorupka za młodu ....
Od dłuższego czasu nasze szkolne obiekty sportowe nie przeszły generalnej modernizacji. Baza sportowa odbiega od oczekiwań dzieci i młodzieży. Zapewne brak odpowiednich środków finansowych stoi na przeszkodzie aby przy każdej placówce powstały nowoczesne obiekty.

Na wyróżnienie zasługuje kompleks sportowy w Zespole Szkół w Wojewodzinie oraz kort do tenisa  ziemnego przy Gimnazjum w Wąsoszu, który powstał przy udziale środków z Unii Europejskiej.


e-Grajewo.pl

„Blisko Boisko” w Rajgrodzie


poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (20)

no kosz to by juz mogli zamontowac na jedynace ;/

na fotce jestesmy :P

Na fotkach widać jakie ładne mamy obiekty sportowe w naszym Grajdołku. Żadnego nie mamy porządnego;/. Bravo Wojewodzin, Wąsosz.

no bieda aż piszczy - z unii pieniące rwać -ile się da!!!!

SP1, PG1 wymiata... Racja powinni zmodernizować te boiska.

może jakiś czyn społeczny zorganizować ? - nie jak kiedyś ale normalnie, skoro nie ma kasy na wybudowanie porządnych to chociaż to co jest wyrównać itd

Niech gimnazjum w Szczuczynie poszczyci się obiektami sportowymi. TRAGEDIA. Co robią nauczyciele WF? Jakie osiągnięcia? Jak wyglądają lekcje? "Mniej niż zero"

Maleńkie sprostowanie - ZS nr 1 nie ma innych obiektów sportowych niż wewnętrzne.
Zdjęcie przedstawia park mejski przy ul.Strażackiej, w którym czasami ćwiczą grupy nie tylko z ogólniaka, ale i innych okolicznych szkół.

jeszcze obiekt przy 11-GO LISTOPADA -

ja sie piszę do czynu - mogę malować ogrodzenie, krawęzniki może linie jakieś -wyrywać kępy czy siać trawę !!!!

no juz nie gadajcie bieganie w parku (było to kilka lat temu) - to jedne z najszczęśliwszych chwil w moim życiu :) - a tak poważnie toż to nie muszą być jakieś wielkie środki np w miejscu a'la boisko przy ul. 11 Listopada można by było troche podrasować - chociaż niewymiarowe to zawsze coś, to można pobiegać okrążenie więcej juz ten w-fista sobie poradzi z podliczeniem tych metrów na ocenę, juz dajmy mu sie trochę wykazać :0

Myślę, że komentarz jest zbędny.

no tak, to nauczyciele nie wybudowali tych obiektów, nie wyrównali już istniejących....kto chętny do pomocy????

gdyby Zaleś nie zwalił kosza na PG1 to byłoby lepiej :):)

Ej no sorry ! Ale park też jest nasz xDD ! podpisano : Pg2

zal na niektóre zdjęcia patrzeć;] no ale nie jest tak zle

jak tak patrze na te zdjecia to sie zastanawiam czy przypadkiem szkoły które znajdują sie na wioskach nie mają lepszych obiektów sportowych niż grajewskie szkoły :|

co chcecie to mowcie ale moim zdaniem w wasoszu jest cool kort do tenisa mozna sobie pograc
a nie to co u nas w Grajewie SP 1

Nie ma co mówić. To po prostu zaniedbanie, nie chęć i lenistwo !!! Nikomu się nie chce tego robić i kładą "lachę" na to.

na wsi lepsze boicha jak w miescie :D brawo dla gminy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.