wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 10340 wyświetleń

Społem w internecie

21 marca 2005 roku na terenie Grajewa i okolic uruchomiony został system dwugodzinnej dostawy do klienta dla zamówień składanych przez Internet w ramach galerii sklepów www.totu.com

W przedsięwzięciu uczestniczy "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Grajewie, która prezentuje w internecie, pod adresem www.totu.com aktualną ofertę Delikatesów przy ul. Piłsudskiego 13 (główne artykuły spożywcze, kosmetyki i chemię gospodarczą). Klient wpisując kod pocztowy miejsca dostawy uzyskuje dostęp do oferty Sklepu. Po zakończeniu wyboru produktów dokonuje rejestracji podając dane zamawiającego i miejsca dostawy, a także godzinę dostawy. Klient może dokonać nie tylko wyboru formy płatności: gotówka, karta płatnicza, ale też osobiście dokonać zapłaty i autoryzacji karty w systemie on-line. Po zakończeniu realizacji zamówienia otrzyma po kilku minutach potwierdzenie jego przyjęcia od operatora Sklepu. Opłata za dowóz zakupów przy zamówieniach do 300 zł wynosi na terenie Grajewa 15zł, a na terenie okolicznych miejscowości 19zł. Powyżej tej kwoty zamówione towary dostarczane są na koszt Sklepu. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 20.00. - Podstawowe korzyści z zakupów realizowanych w internetowym Centrum Handlowym TOTU to przede wszystkim: oszczędność czasu przy dokonywaniu zakupów (od 1,5 do 3 godzin), oszczędność pieniędzy (możliwość dokładnego zaplanowania zakupów, bo w 60% zakupów dokonywanych w sklepach samoobsługowych jest nieplanowanych), dostęp do dodatkowych informacji o produkcie, usłudze; możliwość spokojnego porównania cen, charakterystyk produktów, możliwość dokonania zakupu w ciągu 30 sekund przy realizacji ponownego zakupu - informuje Pan Wojciech Bogajewski, przedstawiciel Firmy TOTU.

„ Serdecznie zapraszam do robienia zakupów przez internet, jednocześnie proszę o wyrozumiałość, gdyż to nasze pierwsze kroki w takim przedsięwzięciu” - mówi Pani Barbara Sulewska Prezes Zarządu PSS "Społem"


Magda Kosobudzka
e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

oni chyba zwariowali 15 zł za dowoz zakupow , tylko bogatych na to stac a jak wiadomo tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia , trudno sie mowi pozostaje tylko naginac piechata po zakupy !POzdro

pomysł jest naprawdę wspaniały......robię często zakupy prze internet( ale z dostawą 15 zł) to niewypał!......moim zdaniem 5zł byłoby do przyjęcia!

15 zł - -....- to jeszcze dowóz za 15 zł - Duża przesada -- 5 zł to do przyjęcia za dowóz

ZEPSUTO CAŁKIEM FAJNĄ SPRAWE - 15 ZŁOTYMI ZA DOSTAWE :( BYŁO BY WPORZĄDKU NP. ZA 5 ZŁ - LECZ ZA 15 KAŻDY BĘDZIE WOLAŁ PRZEJŚĆ SIE MAŁY KAWAŁEK DO NAJBLIZSZEGO SKLEPU I KUPIĆ CO POTRZEBA
A TAK POZA TYM TO BYLO BY NAPRAWDE SUPER - GDYBY TAŃSZE. WIELE OSOB NAPEWNO BY SKORZYSZTAŁO I TO CZĘSTO - LECZ Z DOSTAWĄ ZA 5 ZŁ:)

PoZdRoFki

Dla mnie bomba. Tylko te 15 zl. Radzilbym sie nad tym zastanowic. Ja robie zakupy raz w tygodniu w Kauflandzie za ok. 150 zl (4 * 150 zl = 600zl). Za zakupy przez internet musialbym dodatkowo wydac jeszcze 60 zl. Dojazd do Elku to ok. 7 zl(7 x 4= 28). Troche pieniedzy zostaje w kieszeni i pozatym Kaufland jest duzo tanszy. Gratulujac pomyslu, ale umiejac liczyc nie bede u was robic zakupow. Mysle ze 5 zl za kuriera wystarczy. Zmiencie to a zostaje waszym klientem.

15 zł.. to dużo za dowóż?! Bez przesady, sklep też musi na tym jakoś zarobić! POza tym 15 zł płacisz jak zamawiasz poniżej 300zł, a jeśli powyzej dowóz jest gratis. Także takie internetowe zakupy w spolem są super rozwiązaniem w przypadku sporych zakupó, np przed świętami :) Poza tym podobno sklep dodaje jakies bonusy od dostawców , także serio warto ;]

klienciku coś z czytaniem ze zrozumieniem nie tak, 19 zł płacisz za zakupy do 300 zł, czyli jeśli nawet kupujesz za 20, 30 zł to też 19 zł:) Wesołych Świąt!!!

zrobiliśmy zakupy, szybki dowóz, jesteśmy zadowoleni:), możemy jedynie doradzić, żebyście poszerzyli asortyment, trochę za mały wybór . . . :), pozdrawiamy Marcina

Ludzie powiedzcie! Waszym zdaniem dowóz do domu zakupów jest dobry? Co wam przywiozą to musicie kupić, może z artykułami pakowanymi nie ma różnicy, ale jeżeli chodzi o owoce, mięso czy ciasto. Takie asortymenty człowiek powinien widzieć. Ładniejsze zostawiają na półkach a resztę te mniej "ciekawe" rozwożą. Moim zdaniem najprzyjemniejszą sprawą jest właśnie fakt kupowania, możliwość wyboru a nie dowóz i za bagatela 15 zł. Chodzicie i porównujecie grosze ile w tym sklepie a ile w tamtym a co do czego nie liczycie ile moblibyście kupić za 15zł!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.