Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10752 wyświetleń

Skoda wymusiła pierwszeństwo

24 grudnia br. o godz. 10.45 dyżurny grajewskiej jednostki policyjnej otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Dwornej.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 30 - letnia kierująca samochodem osobowym marki Skoda, wyjeżdżając z ul. Dwornej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Kopernika samochodowi osobowemu marki Audi, którym kierował obywatel Litwy.

Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 500 zł.

 

Komentarze (8)

Ile jeszcze kolizji na tem skrzyżowaniu będzie? ! tu potrzebne są światła!

Taka sama kolizja jak moja haha pojeba...e skrzyżowanie :)

Proszę o przedstawienie raportu co władze Grajewa i Policja w 2016r zrobiły w sprawie skrzyżowania Dworna/Kopernika w kierunku zmniejszenia/likwidacji wypadków i kolizji w tym miejscu (wystąpienia, pisma, raporty). To jest przerażające, że do tej pory nic się nie dzieje w sprawie poprawy bezpieczeństwa w tym miejscu. Czekamy aż dojdzie do wypadku śmiertelnego? Jedynymi działaniami jest karanie przez Policję kierowców, którzy uczestniczą w kolizji. Przecięcie ulicy Kopernika w tym miejscu zwłaszcza wyjeżdżając z Dwornej w lewo graniczy z cudem i wielkim szczęściem.

winka masz racje a najgorzej jest jak wjerzdzasz z W,P na Piłsudskiego przy zielonym świetle kurwicy idzie dostać jak wszyscy jadą z Ełku na B-stok

Spokojnie wybory dopiero za dwa lata i wtedy dopiero należny spodziewać się obietnic przebudowy skrzyżowania za ton co policja robi w tej sprawie niech napisze rzecznik policji w graje wie.Dajcie Państwo podwyżkę Burmistrzowi Grajewa dziękuję.

Ponoc hu....j baletnicy to i gumka od majtek przeszkadza

Już przecież doszło do śmiertelnego wypadku na pasach,nie pamiętacie??Te skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne a po za tym stoisz i czekasz nie wiadomo ile bo nie możesz wyjechać lub liczysz na farta że cię ktoś przepuści jak jest korek w stronę świateł.Panie burmistrzu??Halo jest pan,potrzebna jest szybka reakcja i nie trzeba na to wydawać milionów i mnóstwa przebudowań wystarczą ŚWIATŁA!!!!

A szanowny obywatel Litwy ile miał na liczniku?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.