Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 19696 wyświetleń

Rozpoczęta budowa

Przy ul. Wojska Polskiego wyburzono budynek, na którego miejscu stanie obiekt o najnowszych standardach europejskich. Tym samym rozpoczęto budowę nowej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

W jej skład wejdzie m.in. budynek administracyjny ze strzelnicą pistoletową, budynki garażowe oraz budynek warsztatowy z myjnią dla samochodów. Budynek główny komendy zajmować będzie ponad 3.5 tys. m2. W kształcie litery U będzie posiadał 3 kondygnacje, poddasze użytkowe i pełne podpiwniczenie. Holl ze stanowiskiem recepcyjnym, specjalne pomieszczenia przyjęć interesantów, nowoczesne stanowisko kierowania, sala konferencyjna z izbą pamięci, pokoje oczekiwań, nowoczesne pomieszczenia dla osób zatrzymanych spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa, strzelnica szkoleniowa dla policjantów, sala do treningu siłowego to nie wszystkie walory jakie będzie posiadała nowa Komenda Policji w Grajewie

Nowa Komenda Policjie-Grajewo.pl

Komentarze (9)

a co będzie ze starym budynkiem?

"nowoczesne pomieszczenia dla osób zatrzymanych spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa" czyli ze w koncu u nas bedzie wytrzeźwiałka i pijaki na pogotowie juz nie beda jezdzic?

a co? już im na starym miejscu zle? już im za ciasno? obwodnice w grajewie niech zrobią,bo przejść przez ulice nie można ............

popieram cie antek!!!!!!!!

NARESZCZCIE ......

NO NARESZCIE NOWY BUDYNEK TO MOZE I NOWA POLICJA SIę POJAWI BO TAAAAAAAAAAA TO Z JAKIEGOś ARCHIWUM CHYBA WYJęTA

Policja byla w miejscu gdzie najwiecej sie działo, to co teraz bedzie jak sie wyprowadza z tamtad ... ?

Policja byla w miejscu gdzie najwiecej sie działo, to co teraz bedzie jak sie wyprowadza z tamtad ... ?

antek a miałeś okazję być na komendzie ? chyba nie bo jak byś widział w jakich warunkach pracują policjanci i pracownicy cywilni to bys raczej tak nie pisał .....a co ma obwodnica do komendy....i jedno i drugie powinno byc zbudowane....a wracając do warunków pracy na komendzie...ciekawe czy jakaś inspekcja pracy tam była ...raczej nie bo jak by była to by musiała niezły mandat wypisać ....:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.