sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

Rowerem bezpieczniej

Grajewscy policjanci wspierają ogólnopolskie działania MSWiA pn. „Rowerem bezpiecznie do celu”. Akcja edukacyjno - prewencyjna potrwa od 1 czerwca do 31 sierpnia br. Obejmuje ona m.in. udzielanie merytorycznej pomocy szkołom w przeprowadzaniu egzaminów na kartę rowerową i motorowerową. W tym czasie przeprowadzane będą kontrole szczególnie młodych rowerzystów poruszających się po drogach publicznych pod kątem posiadania uprawnień, w przypadku ich braku powiadamiani będą rodzice.

 - Podobne działania prowadzimy również w ramach programu "Bezpieczne wakacje". Dnia 10 czerwca br. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Miejskich nr 1 przy ul. Szkolnej w Grajewie odbędą się egzaminy na kartę rowerową dla uczniów w wieku  10 - 13 lat oraz na kartę motorowerową, o którą można starać się po ukończeniu 13 roku życia. Zapraszamy osoby zainteresowane, również te którym nie udało się zdać wcześniej. Na egzamin należy zgłosić się z legitymacją szkolną – informuje Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego KPP Grajewo Bogdan Hirniak


Egzamin na kartę rowerową:
10 czerwca 2008r. o godz. 10.00
Zespół Szkół Miejskich nr 1
Grajewo ul. Szkolna


e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.