piątek, 21 czerwca 2024

Warto przeczytać

Rodzaje mebli metalowych

Meble metalowe ze względu na szereg zalet cieszą się dużą popularnością. Znajdują szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Wśród mebli metalowych znajdziemy: regały metalowe, metalowe szafy i szafki, stoły, krzesła, łóżka, skrzynie metalowe, wózki warsztatowe, stojaki na pojemniki, szafki na komputery, pojemniki na odpady.


Meble warsztatowe

Meble warsztatowe stanowią element wyposażenia warsztatów i garaży. To przede wszystkim regały metalowe, szafy i szafki narzędziowe, stoły robocze. Meble warsztatowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na duże obciążenie. Nie szkodzą im substancje chemiczne używane w warsztacie lub w garażu.


Meble sklepowe i magazynowe

Meble sklepowe i magazynowe znajdują zastosowanie w obiektach handlowych, w magazynach i hurtowniach. Popularnym w sklepach i magazynach jest regał metalowy znajdujący się np. w ofercie sklepu e-regaly.pl. Umożliwia bezpieczne przechowywanie produktów i zapewnia łatwy dostęp do każdego z nich. 


Meble medyczne i gastronomiczne

Meble medyczne to meble, które spotykamy w placówkach medycznych, w przychodniach, szpitalach, laboratoriach. To meble odporne na działanie substancji, z którymi mają styczność w placówkach medycznych. To środki dezynfekujące, odczyny, kwasy, barwniki. Meble metalowe są łatwe w utrzymaniu czystości, łatwo jest je odkazić, dlatego świetnie sprawdzają się też jako meble gastronomiczne. 


Meble socjalne

Meble socjalne służą do przechowywania rzeczy osobistych. To szafy i szafki ubraniowe. Są zamykane na klucz, dzięki czemu chronią swoją zawartość przed dostępem osób niepowołanych i przed kradzieżą. Meble socjalne znajdują zastosowanie w zakładach pracy, w szatniach w szkołach, na pływalniach, w klubach fitness i na siłowniach. 


Meble biurowe

Jedną z cech mebli metalowych jest wytrzymałość. Metalowe szafy i regały to idealne meble do przechowywania dużych ilości dokumentów, akt, teczek, segregatorów. Szafy aktowe i kartotekowe są zamykane na klucz, chronią dokumenty przed kradzieżą, ewentualnym zalaniem i pożarem. To najlepszy wybór do biur i archiwów. 


Meble ogrodowe

Meble ogrodowe wykonane z metalu doskonale sprawdzą się nawet przy długim użytkowaniu. Metal to tworzywo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – na różnice temperatur, promienie UV, na wilgoć. Meble metalowe są dużo cięższe i o wiele bardziej stabilne niż ich drewniane i plastikowe odpowiedniki. Nie przewrócą ich silne podmuchy wiatru. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.