sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

 • 19 komentarzy
 • 7865 wyświetleń

Raport Posła Andruszkiewicza

Adam Andruszkiewicz Poseł na Sejm RP ziemi grajewskiej w ostatnim czasie wielokrotnie reprezentował Klub Kukiz'15 w programach telewizyjnych TVP Info „Minęła 20”, „Woronicza 17” i w Polskim Radiu. Poniżej zamieszczamy nagranie wideo z programu „Woronicza 17”.

 

Nasz parlamentarzysta złożył interpelacje którym nadano bieg w kilku istotnych dla miasta Grajewo sprawach a mianowicie:

 1. Interpelacja w sprawie budowy drogi ekspresowej S16 (Białystok - Grajewo – Ełk)

  Treść i odpowiedź Ministerstwa: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=9230

 2. Interpelacja w sprawie przebiegu gazociągu transgranicznego Polska – Litwa w pobliżu Grajewa.

  Treść i odpowiedź Ministerstwa: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=9067

 3. Interpelacja w sprawie remontu drogi krajowej nr 61 na terenie miasta Grajewo

  Czekamy na odpowiedź Ministerstwa: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=9962

  A także interpelacje, którym nadano bieg w sprawach: podwyżek składek ZUS dla osób prowadzących działalność gospodarczą, obniżenia stawki podatku od towarów i usług (VAT), stawek opłat za wywóz odpadów i wiele innych dostępne na stronie http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=POSELIZL&NrKadencji=8&Nrl=004&Typ=INT&Czyb=T

piątek, 27 maja 2022

Dzień targowy 27.05.22 r.

piątek, 27 maja 2022

"Kleszczowa" mapa

Komentarze (19)

Dużo szumu medialnego i parę zadanych pytań. A ja poproszę o informację co konkretnego zrobił Pan poseł dla naszego miasta !!!

Poseł Andruszkiewicz jest bardzo aktywny w TVP Info, mądrze sie wypowiada, jestem dumny, że jest z Grajewa. Prezentuje postawę patriotyczną i zdroworozsądkową.Sprawnie flekuje targowicę.

/. Populistyczne dyrdymały, zero konkretów i wiedzy.

A to od kiedy miarą jakości posła jest ilość wystąpień w TVP Info? :)

A ładnie to panie pośle pod czyny rządu PO i PSL się podszywać , o z tym ZUSem to może i wasz pomysł chociaż obiecali odwrotnie przed wyborami ..

popieram.... populistyczne gadanie, nic nie załatwił swoim wyborcom. zrobilem blad ze zaglosowalem

Moim zdaniem robi to co poseł powinien robić i co może robić. Jak zwykle ukazują się wypowiedzi malkontentów którzy uwielbiają narzekać na wszystko i wszystkich ale tym ludziom chyba w życiu coś nie wyszło.

wypowiada sie kakretnie,jezeli taki kierwinski nie plecie dyrdymalow ciagle zapraszany przez telewizje.ostatnie lata kiedy po rzadzila , zadna opozycja nie byla zapraszana do tvp

Panie Pośle wieś się Pan do roboty bo nigdy na Pana nie zagłosuje jak obserwuje te rozmowy nie przynoszą zupełnie nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zgadzam się z tym młodym człowiekiem. Wypowiedzi z plotek i pomówień zero konkretow i wlasne wizji. W ipn nawet nie wiedzą o co pytają dlatego tak mało zarabiają..

Obiektywny - a Co Twoim zdaniem powinien zrobić ?
Po za tym to miło że się udziela w tv przynajmniej w ten sposób trochę rozsławi i zdobędzie poparcie dla Kukiza'15 bo póki co to nie mają siły przebicia jeśli chodzi o głosy rząd i tak robi co chce rzadko kiedy mogą coś zmienić w tej sytuacji jakiej są. Cierpliwości dajcie większość głosów na kukiz'15 i 4 lata "władzy" i zobaczymy jak im to pójdzie czy będzie warto dalej głosować czy nie.

A no tak zapomniałem Ci co mają dzieci i tak nie pomogą 500+ ważniejszy niż próba poprawienia polskiej rzeczywistości. Nie zaryzykują bo socjal jest ważniejszy.

@obluda, głupoty piszesz i jeszcze z błędami.

W końcu jakiś aktywny poseł tak trzymać nie dawajcie się...

Ile projektów ustaw Pan Poseł złożył? Przecież jako nieformalny koalicjant PiS otrzymał by wsparcie od kolegów. Tak to jest jak ludzie bez doświadczenia (chociażby w samorządzie) i wiedzy zostają parlamentarzystami. Bicie populistycznej piany.

Jak dla mnie to może i w TV Trwam się udzielać. Na moje szczęście TVP i Trwam nie oglądam :)

Do kido to po co popierają coś co im nic nie przynosi może żeby trwam przez kilka kadencji tego nie chcemy dla kasy dla kasy i nic więcej z tego nie będzie zobaczycie Sami za kilaka lat dobrze piszą bicie piany za nasze, Panowie do roboty i dość gadania czekamy na konkrety

Nikt dobrze że on tych projektów nie składał bo jak by projekt ustawy o prawie do ustawek kibiców złożył i koalicjanty po nocy by zagłosowali za, to pochówki by mocno do góry poszły , a po nocy zaspane to i mądre mogą głupio zagłosować.

Sie marnuje u kukiziakow, wczoraj trzy mądre dziewczyny porzuciły to towarzystwo. Panie pośle, też rzuć pan ich, pańskie poglądy sa tozsame z PISem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.