środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11272 wyświetleń

Radiowęzeł w SP 2 !

Ponad 600 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2  im. Adama Mickiewicza w Grajewie zainaugurowało rok szkolny. Po wakacyjnej przerwie na dzieci czekało wiele niespodzianek, w szkole założono radiowęzeł, świetlica przybrała kolor pomarańczy, w holu ustawiono kanapy.    

- Mają państwo sporo do zaoferowania naszej szkole, dlatego liczymy na wspólną pracę dla dobra dzieci. Proszę abyście na bieżąco odwiedzali szkołę, dzielili się swoim uwagami, spostrzeżeniami – zaapelowała do rodziców, mocno stremowanych pierwszaków, dyrektor Urszula Mazurek.

W roku szkolnym 2007/08 utworzono cztery klasy pierwsze, do których uczęszczać będzie 80 uczniów. Szkoła w dalszym ciągu czeka na dostawę wcześniej zamówionych mundurków. Sprzedaż bawełnianych kamizelek (koszt 35 zł/ szt.) rozpocznie się prawdopodobnie w połowie września. Do końca miesiąca  w szkolnej świetlicy trwać będzie kiermasz książek.
 

A.M.

 

Komentarze (6)

Owy radiowęzeł to bardo dobry pomysł abyy uczniowie w szkołach nie czuli sie samotni...

O ! Panii Pawłowska , pozdrawiam :)

Coś pozytywnego się dzieje w mojej szkole... ha ha

czemu tego nie zrobiliscie jak jeszcze my sie uczylismy ;/ te starsze roczniki ;/

Kanapy to dobry patent szkoda ze pg 2 nie ma nawet ławeczek ale tak już bywa :(

pozdrowienia dla Pani Pawłowskiej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.