poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11898 wyświetleń

Rada Ordynatorów

Stanowisko Rady Ordynatorów wypracowane na zebraniu w dniu 01.03.2005r, w sprawie zarzutów przedstawionych przez niektóre Związki Zawodowe, działające przy Szpitalu Ogólnym w Grajewie:

1. Po zapoznaniu się z protokołem z dnia 21.02.2005r, uważamy, że zarzuty w nim sformułowane mijają się z prawdą.
2. W obecnej sytuacji Szpitala wydaje się nam, ze zmiana Dyrektora nie rozwiąże problemów Szpitala.
3. Kwestie podniesione w tym protokole powinny być, przede wszystkim, przedmiotem rozmów i uzgodnień wewnątrz Szpitala.
4. Odnosimy wrażenie, że Związki Zawodowe zostały użyte do rozgrywek miedzy radnymi Rady Powiatu. Kartą przetargową o władze staje się kwestia istnienia Szpitala Ogólnego w Grajewie, co wydaje się szczególnie niepokojące.
5. Dyskusja wokół rozwiązań problemów Szpitala ogranicza się do negacji wszystkich pomysłów. Związki Zawodowe nie przedstawiają również pozytywnych lub alternatywnych sposobów rozwiązań.

Protokół podpisali ordynatorzy oddziałów grajewskiego szpitala:
- S. Pietuszko
- B. Łapiński
- W. Rorbach-Brajczewska
- J. Grzybowski
- J. Konopka
- B. Miłkowska
- J.B. Zawrotny

Czytaj...Stanowisko Związków Zawodowych

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (7)

chcą załapać się do spółki i dlatego tak piszą , bo ich nikt nie zwolni, bo ktoś musi leczyć byle jak ale leczyć!!...!!!!ciekawo czy bedą bronić ludzi którzy tam pracują!!!

Bardzo chciałbym osobiście poznać ordynatorów . Poznać propozycje, które są "negowane". Spytać się o jakie chodzi, osobiście nie słyszałem żadnych, na pewno nie od ordynatorów. Dlaczego zajęte stanowisko zostało na zebraniu u dyrektora? Dlaczego stanowisko jest firmowane pieczątką Szpitala Ogólnego w Grajewie? Myślę, że radni mają wiele pytań, bardzo interesujących pytań szczególnie do Pani Miłkowskiej i Pana Pietuszko. W związku z czym serdecznie zapraszam wszystkich ordynatorów oraz inne osoby zainteresowane na posiedzenie komisji w dniu 18 marca (piętek) na godz. 8,30.

Niech ktoś z ordynatorow wypowie się na tym forum i przedstawi choć jeden zarzut , który mija się z prawdą? Prosze powiedzieć ,kiedy pan dyrektor mial plan likwidacji starego zakaznego, kidy padl pomysl stworzenia fundacji,ktory z tych i wielu innych planow zrealizowano? Znów wracamy do punktu wyjscia, teraz po to by ordynatorzy mieli prace. A co z tym biednym szpitalem ?

Ordynatorzy mysla tylko o sobie. Personel sredni ich nie odchodzi. Zabiegaja o swoja posade. Lepiej niech ida na emeryture i dadza mlodym pracowac....

Trzeba być skończonym głupem, aby w sytuacji kryzysowej żreć się między sobą - oskarżając osoby zamiast systemu. .. Przy tym systemie finansowania nie ma szans na lepsze zarobki! Dyrektor przeszkadza? Dobrze będzie nowy. Jak związki zaczną rządzić czas będzie naprawdę szpital zamykać. I lepiej módlcie się związkowcy żeby "nowy" nie zaczął od "zainteresowania się organizacją pracy w poszczególnych jednostkach". Sporo nierobów jeszcze się ostało.

Anonim masz zupełną rację. Związkowcy chcieliby tylko brać . Zamiast sami dbać o wierunek szpitala przy nadarzającej się okazji leją na swoje miejsca pracy pomyje.Jaka załoga taki szpital.

Chciałbym tylko przypomnieć ,że pan Pietuszko był juz dyrektorem szpitala i to za pana rządów zaczeły narastac długi.a może przypomni pan wszystkim ,albo przynajmniej radnym powiatu swój program naprawczy szpitala i co zostało zrealizowane.Panie Pietuszko jest pan dobrym chirurgiem i niech pan z powodzeniem ratuje zycie ludziom ,a nie wdaje sie już w politykę.Bo nic dobrego dla pana z tego nie wyniknie.Zycze powodzenia .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.