Sport

Puchar Polski Kadetek

W dniach 18-19 marca 2011 roku w miejscowości Wola woj. śląskie odbył się Puchar Polski Kadetek w zapasach w stylu wolnym, który zgromadził ponad 130 zawodniczek z całego kraju, a w którym powiat nasz reprezentowały zapaśniczki MLUKS "GWIAZDA" przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie. Bezpośredni awans do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 1-3.05.2011 roku w Grajewie w kat. do 70kg wywalczyła Anna Czyżyńska zajmując 5 miejsce  ( awans uzyskiwały miejsca od 1 do 5). Bardzo dobrze zaprezentowały się na tych zawodach dziewczęta z  KS "PODLASIE" Białystok tj.  Paula Kozłow zająła 1 miejsce w kat. do 49kg, Justyna Żynel 2 miejsce w kat. do 60kg oraz UKS " OSIEDLE BACIECZKI" tj. Karolina Ławreszuk 3 miejsce w kat. do 70kg. Pozostałe dziewczeta będą miały szanse wywalczenia awansu do OOM w Grajewie w dniach 1-2.04.2011 roku podczas eliminacji regionalnych w Świeciu ( woj. kujawsko- pomorskie).

Awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym wywalczyli również w eliminacjach regionalnych, które odbyły się w dniu 19.03.2011 roku w Olsztynie kolejni zapaśnicy z Grajewa tj. Sebastian Mikucki w kat. do 63kg oraz Krystian Obrycki w kat. do 76kg. Gratulacje wszystkim finalistom.

Ze sportowym pozdrowieniem

Grzegorz Zańko

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.