piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 10532 wyświetleń

Przygarnij szczeniaka

APEL TOZ Oddział Grajewo

UWAGA ! INTERWENCJA GRAJEWO !

Smuci Nas fakt, że ostatnio w naszym mieście mamy ogromną ilość zgłoszeń wyrzuconych przez ludzi osomotnionych szczeniaków bądź razem z matkami.

 

Dziś intetrwencja okolice Biedronki i Przedszkola nr 4. 
Piękna sunia w typie owczarka niemiecniego z 2 szczeniakami.

 

Co z mamą ? <3
Suczka trafiła do schroniska - obecnie przebywa w Green House Krzeczkowo. Jest oswojona i wychowana- albo komuś uciekła albo została wyrzucona. SZUKAMY WŁAŚCICIELA/ DOMU ADOPCYJNEGO !

 

Co z maluchami?
Trafiły pod opiekę weterynaryjną. Jeden jest zdrowy i szczęśliwy, już został zaadoptowany. Drugi maluch jest niestety w bardzo ciężkim stanie. Wyziębiony, osłabiony z raną ciętą (wdarło się zakażenie). Obecnie wymaga pobytu w lecznicy i stałej opieki. Trzymajcie kciuki by przeżył.

 

Co z nami ? Co z ludzkimi sumieniami ?
Ludzie zwierzętom zgotowują ten los. Malutkie, bezbronne psiaki wyrzucane na mróz i narażone na niebezpieczeństwo.

Widzisz ! Reaguj ! Nie bądź obojętny ! Nie pozwól innym na bezkarne skazywanie zwierząt na bezdomość i okrutny los.

tozgrajewo@onet.pl

Komentarze (10)

Obojętnego na niedolę zwierząt i ludzka niedola nie wzruszy.

podajcie adres gdzie przyprowadzać te bezdomne pieski i kotki to i upjihów nie trzeba zatrudniać.

Ciekawe co z resztą szczeniąt?
Rana cięta?Jak tak można?
Ta suczka miała" właściciela",miała obrożę , można było czasem spotkać ją w towarzystwie dwóch takich.(czasem na smyczy ,na jesieni biegała z kilkumetrowym łańcuchem przy szyi).

Boże, co dzieje się z ludźmi?

Dziękuję Towarzystwu Opieki. To wspaniali ludzie. W świecie,w którym takie postawy są negowane zwłaszcza przez tych, co sądzą że zwierzę nie czuje, jest rzeczą.
Jęsli ktoś ma wolny kąt i odrobinę serca, pomóżcie.Po co kupować zwierzę, to wzięte będzie nam wdzięczne do końca życia, bo psia miłość nie ma granic.

na terenie naszego powiatu nie ma chyba żadnego schroniska dla zwierząt może by tak nasze władze powiatowe o tym pomyślały

a właścicielami tego psa nie byli przypadkiem bezdomni którzy noclegują się w opuszczonym domu przy przedszkolu nr 1 na listopadowej widziałem kilka krotnie jak prowadzają psa na łańcuchu

Co za ludzie najpierw kochaja miluja a jak sie znudzi to poszedl won.One czuja tak samo jak my.

Ratujcie tego biednego maluszka wszystkimi sposobami, błagam! Juz się sierocina wystarczająco nacierpiała w swoim krótkim zyciu, teraz musza nadejść dla nich tylko lepsze czasy

Dobre pytanie. Co z ludzkimi sumieniami?! Znieczulica! I tyle w temacie. Mam nadzieje, że sprawce tego dotknie jeszcze gorszy los.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.