środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11083 wyświetleń

Prezenty dla dzieci

W Zespole Szkół nr 1 w Grajewie 16 lipca br. odbyło się kolejne ze spotkań w ramach warsztatów gwaroznawczych. Spotkania, w których brali udział studenci, nauczyciele i kadra naukowa trwały do 20 lipca.

Dzień ten był okazją do przekazania przez prezes Fundacji na rzecz Szpitala Grajewskiego A. Rutkowskiej prezentów dla dzieci. Zabawki zostały przekazane na ręce przedstawicieli placówki w obecności darczyńców, wśród których są również uczestnicy warsztatów.

- Są ludzie i instytucje, które chcą wciąż pomagać i są otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Nawet nie liczyłam na to, że zdradzając swoje marzenie Pani prof. dr hab. Barbarze Falińskiej, tak szybko uda się je zrealizować. Dzień 16 lipca 2008r. to początek przedsięwzięcia, które realizowane będzie p.h. ,,Podaruj zabawkę, podaruj radość”. W imieniu Zarządu i Rady Fundacji serdecznie dziękuję fundatorom zabawek, są nimi: - kadra naukowa warsztatów gwaroznawczych; - P.P.H.U. ,,Lemir” Mirosław Gardocki; - mgr Elżbnieta Łubian Elżbieta -Tłumacz przysięgły języka niemieckiego; - ,,Koala” Spółka Cywilna J. Pęcak & G. Żabiński. To dzięki Nim Fundacja zakupiła zabawki i przekazała na ręce Ordynator Oddziału Dziecięcego Janiny Konopka. - mówiła podczas przekazywania podarunków A. Rutkowska

W dniu 29 czerwca 2008r. podczas ,,Dni Grajewa” była przeprowadzona kwesta przy kościołach. Dochód z kwesty wyniósł 4 178,59 zł. Pragnę przy tej okazji również podziękować mieszkańcom i gościom za zebraną kwotę. Zarząd i Rada Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego wyraża wdzięczność wszystkim ofiarodawcom za hojność i okazaną szpitalowi pomoc. Dziękujemy kwestującym i pielęgniarkom dokonującym pomiarów ciśnienia i poziomu cukru we krwi za zaangażowanie i rzetelną pracę. - dodała prezes Fundacji. 

GALERIA ZDJĘĆ


e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

Ogromne brawa dla Pani A. Rutkowskiej. Ta kobieta ma niesamowite pomysły, jak pomóc innym, czasem nawet kosztem własnym. Składam najserdeczniejsze gratulacje i z chęcią przyłączę się do akcji przy następnej okazji.Serdecznie dziękuję dobroczyńcom. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze gratuluje tak dobrego serca :)

podziwiam tę kobietę;) powinno byc wiecej takich ludzi..

NO PIĘKNE ZDJECIA

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.