Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 11065 wyświetleń

Pożar na ul. Kopernika

3 stycznia br. o godz. 9.00 dyżurny grajewskiej jednostki straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku przy ul. Kopernika w Grajewie.

Palił się sufit i podłoga między kondygnacjami. W celu dotarcia do źródła ognia strażacy, przy użyciu odpowiednich narzędzi wycięli piec centralnego ogrzewania, pod którym powstał pożar. Następnie przy użyciu piły do cięcia wielowarstwowego wykonano specjalne otwory, przez które wprowadzono prądy gaśnicze wody – powiedział nam kpt. Arkadiusz Lichota, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Dodatkowo, przy użyciu urządzeń pomiarowych został dokonany pomiar stężenia substancji niebezpiecznych w powietrzu. Na szczęście mierniki wielogazowe  nie wykazały odchyleń od normy.  

Mieszkania na parterze i piętrze usytuowane po lewej stronie jak również lokal usługowy zostały wykluczone z dalszego użytkowania. Na razie nie jest znana przyczyna pożaru.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych brały udział 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Grajewa.

 

Komentarze (18)

Hehehe niedawno tam się podpalila teraz znowu..... Po co odnawiają po co te miasto jak i tam się palą.

Może w końcu odnajdą czwartą scianę budynku z dziurawymi przewodami kominowymi o któraj zapomniano przy okazji tak szumnie ogłoszonego sukcesu remontu. Ciekawe co za służby odbierały budynek po remoncie czyż nie te same , które dzisiaj starają się ratowac życie ludzkie i mienie. szkoda słów.

Ostatnio,tez sie tam palil.Widac jak Urzad nalezycie wykonal remont!!!!

Jeba..a patologia niech miasto niewdzięcznikom remontuje co rokj a te h.je będą co rok podpalać brudasy pierd...ne !

pamietam jak tam kilka lat temu tez byl pozar w tym miejscu

Taniej będzie postawić kontenery za miastem, podłączyć do sieci miejskiej tak aby nie było możliwości powstania pożaru, a nieruchomości w centrum sprzedać na przetargu i raz na zawsze pozbyć się tej studni bez dna w miejskim budżecie.

Kurde, te służby które ratują życie i zdrowie ludzkie oraz mienie nie musiały odbierać tego budynku bo nie jest on obiektem użyteczności publicznej. Jak widać nie masz pojęcia o tym co piszesz. Na przyszłość zastanów się zanim coś napiszesz.

pewnie niech oni niszcza a miasto naprawia -jak remontowac to wszustki m a nie tylko legatom

Czy wszyscy biedniejsi ludzie to już patologia? To że już wcześniej był pożar w tym budynku to nie wina tych ludzi co mieszkają teraz, bo wcześniej tam nie mieszkali,jak łatwo wszystkim jest osądzać drugiego człowieka! dzięki Bogu ze nikt nie zginął w pożarze ! A ws ystkim przemadrzalym radzą spojrzeć za swój kołnierz i sprawdzić czy jesteście tacy bez skazy !

DO władz miasta kto pozwala na powstawanie takich kotłowni w budynkach ADM POWINIEN PONIEŚĆ KOSZTY REMONTU.

ekonom puknij się w łeb -w budynkach adm nie ma kotłowni , siedzicie wszyscy w cieplutkich mieszkankach i żerujecie na krzywdzie ludzkiej. Wstydzę się za was pseudokatolikach, w imię czego tryskacie jadem, cieszy was czyjeś nieszczęście ???

dlaczego nikt nie napisze ze 02.01.2017 o okolo godz 23 byla tam karetka i straz chodzilo o niebezpieczenstwo ludzi przez zaczadzenie

dlaczego nie publikujecie moich komentarzy co do zgloszenia dzien wczesniej w tej kamiennicy

tak tak i najstępna dostanie mieszkanie . tym razem lepsze niz to ,. ludzie ogarijcie sie .....
do PANI DYREKTOR . NIE WIDZI PANI TEGO CO ROBIA Z PANIA , PROSZE OTWORZYC OCZY CI LUDZIE RZERUJA NA PANSTWIE , JA MUSIAŁEM WZIAŚĆ KREDYT ŻEBY MIESZKANIE KUPIC A ONI ZA DARMO I IM ZLE , ZMIENIAJA JAK NAPRZYKŁAD PANNA ANIA K. 5 MIESZKAN W COIAGU 2 LAT ... HE SMIECH DO KONTENERÓW I WTEDY WEZMA SIE ZA ROBOTE ....

Jasne ludzie biedniejsi gorsi najlepiej za miasto w kontenery jak śmieci ciekawe czy Ci ludzie nie mają innych zajęć tylko podpalac narażać swoje życie i dzieci .....

obserwuje otoczenie te małe nasze oraz te globalne i dochodzę do wniosku, że jesteśmy parszywi z nienawiści do wszystkich i wszystkiego. Pani Dyrektor niech Pani nie zatraca swojej wrażliwości, jest już mało takich ludzi z " gołębim sercem". Powodzenia - ulubieni lokatorzy.

Zosia to strażacy piec kaflowy wycinali do pieca kaflowego to wystarczy łom lub młotek,a ten grzejnik co na ścianie wisi to dla ozdoby.

Nie widzę mebli w mieszkaniu...jak mieszkali ci ludzie?? A napewno straż niw wyrzucała przez okno bo przejeżdżałem w tym czasie tamtędy ... czy aby to nie umyślne spowodowanie pożaru tym bardziej ze wiadomo była ze na dole nie ma sąsiadów juz...?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.