niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12685 wyświetleń

Powiększanie cmentarza

Z roku na rok maleje ilość wolnego miejsca na obecnym Cmentarzu Komunalnym w Grajewie. Władze miasta zdecydowały się na zakup dodatkowych 4 ha gruntów. W planach na 2008 rok jest wykonanie dokumentacji związanej z rozbudową cmentarza, prawdopodobnie realizacja inwestycji rozpocznie się w 2009 roku. Prace będą polegały na podłączeniu wody oraz prądu. Plac będzie ogrodzony, zostaną zbudowane drogi dojazdowe oraz parkingi.

-Obszar jaki zakupiliśmy powinien wystarczyć na okres ok. 10 lat. Aktualnie pozyskujemy ekspertów, aby sprawdzili grunty  – powiedział nam wiceburmistrz Grajewa Waldemar Remfeld.


e-Grajewo.pl

 

 

Komentarze (8)

Spalarnie wybudować a nie ziemię tracić na te "piękne domki"

omg, no cóż... ludzie muszą umierać :(

Teraz wiecej osob ginie ;(

Władze miasta kupują grunta na cmentarze (za pieniądze podatników), a kto bierze pieniądze za miejsce na pochowanie? Jeżeli te same władze, które kupiły grunta, to bardzo przepraszam i wycofuję pytanie, bowiem mają do tego prawo. A jeśli jest inaczej?

masz racje karol niedługo cmentasz zajmie połowe grajewa a ta spalarnia by dobrze wyszła tylko niekarzdy chce dac sie spalic

Gucio, ale się porobiło! Demon nie pozwolił ci spać spokojnie całej nocy? Tu, między frazami biznes wywęszyłeś. A nadajesz się do tego, nadajesz. Choć inni spali, ty wstałeś tak wcześnie żeby tę spalarnię budować. A dobrze wyszła? Jeśli cię abulia gnębi, że zysk marny będzie, ludzie spalać się nie chcą, bo w piecu niemiło, gorąco etc. Spoko! Zastosuj chłodzenie, wentylację i mechanizmy na czasie- cyfrowe, to będą chętni. Zresztą za parę lat ludzie na bezrobociu wyschną, to chętniej i łatwiej palić się będą. A póki co, to nie bądź taki ateusz, zaufaj myślom swoim i zaplanuj kremację, a nie abrakadabrę, albo mrzonki ad acta odstaw. Pozdrawiam serdecznie.

Panie "Parysie" jak Pan jestes taki madry i wszechwiedzacy, do tego uczynny, to rezerwuj miesce, lap za lopate lub wynajmij se roboli (przeciez stac) i kop se miejsce, dlugo nie pociagniesz w tym stanie rzeczy.

KREMATORIUM POWINNO BYĆ A NIE SOBIE JAJA ROBICIE!!!!!!!!!!! MNIEJ MIEJSCA TO BĘDZIE ZAJMOWAŁO I JUŻ ALE W GRAJEWIE SĄ TYLKO..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.