środa, 19 stycznia 2022

Kraj

  • 4 komentarzy
  • 886 wyświetleń

Poseł = szczęściarz

Koniec kadencji, wybory, porażka - dawny poseł ląduje poza parlamentem. Zdaniem obecnych wybrańców narodu taki ktoś powinien dostawać regularną pensję - czytamy w "Metrze".

Posłowie zaczną prace nad programem finansowej pomocy dla byłych parlamentarzystów. Ich zdaniem większość z nich chciałaby pracować dalej dla społeczeństwa, poza parlamentem, ale często nie mają za co żyć. O kogo chodzi? Konkretne nazwiska nie padają, wiadomo natomiast, że do Sejmu co miesiąc wpływa kilkanaście podań z prośbą o wsparcie.


Szef komisji regulaminowej i spraw poselskich Jerzy Budnik (PO) przekonuje: Wiele osób, które zajęły się polityką, nie mogło potem wrócić do normalnego życia zawodowego. A dziś muszą prosić kancelarię Sejmu o zapomogę.

Poseł, który "opuszcza" Sejm powinien dostawać pensje?

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (4)

Ludzie to jakaś paranoja bo jeżeli zwykłego robotnika wykopią to również koniec jego kadencji i nie pyta się nikt jego czy on chce komuśpomóc czy też nie dostaje kwitek potem kuroniówka a następnei jak nie masz pracy to kombinuj brachu. Apan poseł dietke ma taką za miesiąc jakrobotnik za jeden rok i poo skonczeniu kadencji ZNOWU.
LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY??????

hehe najlepiej. posiedzi se 4 lata w sejmie, a potem bedzie lezal w domu i pienbiadze bral za nic. ja tez tak chce.

może już wystarczy pasożytowania ,trzeba iść do pracy za tysic zł miesięcznie i zaciskać zęby i tylek ,a jak nie to w śmietnikach grzebać .Pzez kadencje jedną lub więcej sami tworzyli to państwo wegetacji ,a więc niech teraz odczują tą 'dobroć w której istnieją miliony POLAKÓW

To kogo my na tych posłów wybieramy? Nieudaczników, którzy nic nie umieją? To jak oni rządzili? A może rączki im wydelikatniały i napanieli, to zwykłej pracy nie mają ochoty pójść.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.