poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 14 komentarzy
  • 14006 wyświetleń

Półkolonie Parafialne 2012

W Parafii MBNP odbyły się Półkolonie Parafialne. Jest to czas wspaniały wakacyjnych zabaw. W koloniach uczestniczyło 250 dzieci wraz z opiekunami, w tym 22 osoby z Białorusi.

Zapraszamy do oglądania obszernej galerii zdjęć - Robert Kuczyński

GALERIA ZDJĘĆ

 


Wszystko co piękne szybko się kończy :( W niedzielę 8 lipca zakończyły się w naszym mieście półkolonie parafialne, w których uczestniczyło 250 dzieci i młodzieży z miasta i gminy Grajewo.

Każdy dzień rozpoczynaliśmy od Mszy Świętej. Przygotowywano również dla nas liczne gry, konkursy z nagrodami i zabawy grupowe. Były zajęcia sportowe w sali gimnastycznej oraz relaks w aqua parku w Suwałkach. Bardzo podobał nam się teatr. W Miejskim Domu Kultury w Grajewie obejrzeliśmy film "Mniam". Ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się o pracy policjantów i państwowej straży pożarnej.

Po półkoloniach pozostaną nam wspomnienia, fotografie i nowe przyjaźnie, dlatego dziś chcemy za to wszystko podziękować. Dziękujemy księdzu – Ks. Serafinowi Kaliszewskiemu, klerykom, grupie muzycznej oraz naszym animatorom za to, że poświęcili nam swój czas. Rozdawali nam swoje uśmiechy i udzielali cennych rad.
Jednak przede wszystkim chcemy dziś podziękować sponsorom. Ich godna postawa zasługuje na najwyższy szacunek, bo są na tym świecie rzeczy, których nie można kupić. Jedną z nich jest dar serca, a Wasze serca są wielkie. W sposób szczególny dziękujemy naszemu burmistrzowi miasta Grajewo - p. Adamowi Kiełczewskiemu, który zasponsorował dla dzieci wyjazd do aquaparku w Suwałkach. Dziękujemy także wójtowi gminy p. Stanisławowi Szleterowi i staroście p. Jarosławowi Augustowskiemu za sfinansowanie i ofiarowanie nagród dla dzieci.

Uczestnicy

Komentarze (14)

czemu nie ma zdjec z basenu

w straży było najlepiej prawda ? :P

nic nie wiedziałam o żadnych koloniach bo sama bym zapisała swoje dzieci,gdzie była informacja o zapisach???????????

trzeba chodzić do kościoła to by sie wiedziało :)

Zapisy w kościele trzeba składac po mszy ksiądz zawsze mówi o półkoloniach.

@grajewiak: jak się chodzi do kościoła to się wszystko wie :)

w kościele była informacja ;] Ksiądz na ogłoszeniach czytał...... kto chodzi do kościoła ten wiedział ;]


litości co za ludzie.

trzeba do kościoła chodzić i słuchać co ksiądz mówi.

ksiądz z 3-4 tygodnie o półkoloniach ogłaszał a jak do kościoła się nie chodzi to się nic nie wie

no bo nie było zdjęć z basenu

są zdjęcia z basenu :)

ale malo tylko 1 grupy a reszta zdjęć będą????

o -są zdjęcia z basenu :)!!!

Nie wiecie gdzie można znaleźć (poza stronką naszej parafii) jeszcze więcej zdjęć z tych półkolonii? Bo tyle zdjęć a nie mogę wypatrzeć siebie na żadnym, a cykane było nie jedno;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.