Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12152 wyświetleń

Policjanci wzieli łapówkę

Dwaj policjanci posądzeni o przyjęcie łapówki stanęli dzisiaj przed prokuratorem. Wczoraj do Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim wpłynął sygnał o przyjęciu łapówki przez dwóch funkcjonariuszy. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że do wręczenia pieniędzy doszło późnym wieczorem w miniony wtorek. Wówczas to dwaj mundurowi w wieku 26 i 27-letni (z kilkuletnim stażem pracy) zatrzymali do kontroli audi. 40-letni kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. Jak wynika z dotychczasowych policyjnych ustaleń - interweniujący funkcjonariusze w zamian za odstąpienie od dalszych - przewidzianych prawem czynności najprawdopodobniej zażądali łapówki. Mężczyzna wręczył im 700 zł. W związku z tym Komendant Powiatowy Policji w Bielsku Podlaskim, polecił natychmiast zatrzymać funkcjonariuszy i zabezpieczyć dowody w tej sprawie. Dzisiaj obaj zostali doprowadzeni na przesłuchanie do prokuratury. Jeżeli potwierdzi się zarzut przyjęcia łapówki zostaną oni usunięci z pracy i oczywiście poniosą konsekwencje prawne.
Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku mł. insp. Adam Mularz będzie w dalszym ciągu bezwzględnie ścigał i zwalczał wszelkie przypadki łamania prawa przez funkcjonariuszy Policji. Wstydzimy się takich ludzi i nie chcemy ich w naszych szeregach. Nie ma miejsca w Policji dla osób, które łamią prawo zamiast stać na jego straży. Oczyszczając honor i godność policjanta każdy taki przypadek będziemy piętnować i szeroko upubliczniać.
nadkom.


Jacek Dobrzyński
rzecznik prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

Komentarze (9)

a mlekpol??

przesadzacie...ze policja bierze to wiadomo...tylko co kogo obchodzi jakas Bielsko- Biała??
Żenada

O Grajewie i o nędznych władzach nic napisać nie można bo cenzura nie puszcza to piszą o wsztstkim aby nie otym co potrzeba KOLESIOSTWO I UKŁADY dalej żądza w naszym mieście całe szczęście że wybory nie długo

no to jak Adam cos wiesz to powiedz bo Ty nie przechodzisz przez cenzure :)

Na początek chciałem podziękować cenzuże że póścili mój tekst czy jako mieszkancy nic nie możemy napisać o naszych władzach o panu burmistrze i jego podwładnych przecierz oni nam słóżo a nie my im za czyje pieniądze powstają głupie projekty nic nie dające miastu i obywatelom KTO jest otpowiedzialny za kredyty z UNI czy ktoś potrafi to zrobić (z tego co wiem to nam jaku miastu co rok przepada sporo euro) nie bende pisał ile żeby nie szkokować mieszkanców ..................................................zagłada dla Polski przy takich władzach darmo piusze bo cenzura finansowana przez władze i tak wsatstkiego nie póści CAŁE SZCZĘŚCI ŻE WYBORY NIE DŁUGO

Adam tak mi przykro, ale idź Ty do szkoły. /Boże.../

Adam
:ale bledy sadzisz az wstyd. zagladaj do slownika, czyta komentarze swiat.

jo... , adam , darmo piszesz -współczuję czytającym (jakby tak pewnie ta twoja cenzura miała puścić te wszystkie bazgroły to chyba sam miodek by przyjechał i grajewo z dymem puścił)

Oj Adasiu! Zamieścili Twój komentarz bez cenzury,jak sobie życzyłeś i teraz cały świat już wie, że jesteś zaraz drugi po Panu Czesiu z USA. /patrz zakładka "Bez cenzury/.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.