poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 16028 wyświetleń

Policja poszukuje świadków

Wczoraj około godziny 18:00 dyżurny monieckiej Policji otrzymał informację o potrąceniu pieszego na drodze krajowej nr 65 w rejonie miejscowości Czechowizna. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 37-letni kierujący kia jadąc z Moniek do Białegostoku, na prostym odcinku drogi potrącił 64-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.  Badanie alkomatem wykazało, że kierowca kia był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają monieccy policjanci.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mogą udzielić informacji pomocnych w tej sprawie o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Mońkach pod numerem telefonu (85) 72-79-333  bądź na numer alarmowy 997 lub z telefonów komórkowych 112.  – oficer prasowy KPP w Mońkach

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (5)

ok ale do czego im swiadkowie zeby ustalic czyja winna to co nie maja sledczych

A pieszy? Czy był trzeźwy?

Przejechałem tą trasą kilkadziesiąt tys. kilometrów i co zaobserwowałem: nagminne wycieczki pieszych ubranych na czarno bez odblasku i po niewłaściwej stronie jezdni, rowerzyści nieoświetleni, samochody bez świateł, wymuszanie pierszeństwa przy wyjeżdżaniu z "bocznych wiosek" itd. itp. Ludzie zacznijcie myśleć na drodze !!!

Ile kosztuje kamizelka odblaskowa? Mój apel: piesi, rowerzyści zakładajcie kamizelki o zmroku bo naprawdę was nie widać!

Jak ktoś na polowaniu niechcący postrzeli naganiacza to nie mówi, że miał prawo go ustrzelić bo nie miał świateł odblaskowych i naprawdę go było bardzo trudno odróżnić z daleka od dzika. Tylko odpowiada z cało surowością prawa za niezachowanie należytej ostrożności w posługiwaniu się niebezpiecznym dla życia przedmiotem. Tak samo powinien odpowiadać kierowca.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.