Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 15240 wyświetleń

Policja poszukuje świadków

Policja poszukuje świadków sobotniego śmiertelnego wypadku.

Policjanci i prokurator w dalszym ciągu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w minioną sobotę na drodze krajowej nr 65 między miejscowościami Bogusze-Grajewo. 44-letni kierowca rejsowego mini busa relacji Ełk-Warszawa, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, auto wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo.  W wypadku zginęła 55-letnia kobieta, a czterech pozostałych pasażerów zostało rannych. Mężczyzna kierujący busem był trzeźwy.

Policjanci zwracają się do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej policji w Ełku przy ul. Chopina 10 bądź telefoniczny pod numerami 87-621 81 07 lub 997.

Komentarze (1)

a co tam nikogo nie było prócz policji i straży przy tym wypadku!!! przecież świadkowie to ci ludzie co pierwsi udzielali pomocy poszkodownym!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.