UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Sport

  • 4 komentarzy
  • 9583 wyświetleń

Pokaz zapaśniczy w ZSM nr 1

Dnia 13.02.2012r.  w Zespole Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie odbył się pokaz zapaśniczy  zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. Zajęcia miały na celu przybliżyć wszystkim specyfikę zapasów oraz zachęcić  dzieci i młodzież do wzięcia udziału we wspólnych treningach.


Wszystkich zainteresowanych uprawianiem zapasów zapraszamy do udziału w zajęciach, które odbywają się w  hali sportowej MOSiR :
Dziewczyny – poniedziałki , środy, piątki w godzinach 16.00-17.00  trener Konrad Paszkowski
Chłopcy – środy, piątki w godzinach 17.00-18.00  trener Grzegorz Czyżewski


Kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dziękuje Dyrektorowi Zespołu Szkół Miejskich Nr 1w Grajewie – Panu  Dariuszowi Latarowskiemu za możliwość przeprowadzenia zajęć oraz trenerom MOSiRu  Grzegorzowi Czyżewskiemu i Konradowi Paszkowskiemu za przygotowanie  pokazu.

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (4)

Sekcja zapaśnicza na dobrym poziomie od wielu lat i widzę, że starzy z sentymentem wracają. Życzę wszystkim dużo zapału i wielu sukcesów. ps z ciekawości spytam tylko czy na wyjazdach przed zawodami dalej zdarzają się wali jeden zespół na drugi zespół np. grajewo na podlasie białystok?

zajefajny filmik o zapasach dzięki takim ludziom jak trenerzy Czyżewski i Paszkowski to zapasy w grajewie mają przyszłość tylko nie wszyscy wiedzą ile to pracy kosztuje z młodzieżą i tu Wam należą się WIELKIE DZIĘKI POZDRAWIAM GORĄCO Grajewo

fajny pokaz,gratuluje pomysłu na zachęcenie dzieci do sportu.pozdrawiam czyżyka!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.