środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

Podlasie a ZPORR

9 marca br. w siedzibie Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, ul. Mickiewicza 3, odbędzie się posiedzenie Podlaskiego Komitetu Monitorującego Kontrakt Wojewódzki, na którym podsumowany zostanie pierwszy rok wykorzystania na Podlasiu środków strukturalnych Unii Europejskiej wdrażanych w ramach

ZINTEGROWANEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO ROZWOJU REGIONELNEGO (ZPORR)

Posiedzenie Komitetu rozpocznie się o godz. 11.00, natomiast po posiedzeniu o godz. 12.00 odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą Wicewojewoda J. Półjanowicz, Dyrektor Biura Zarządzania Funduszami Europejskimi PUW J. C. Worobiej oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i Ministerstwa Gospodarki i Pracy.

Zagadnienie wdrażania ZPORR wciąż budzi wiele pytań i wątpliwości. W związku z tym istnieje możliwość organizacji spotkań informacyjno-szkoleniowego, na którym przekazywane są pomocne w codziennej pracy informacje o zasadach i strukturze wykorzystania środków w ramach ZPORR.

Wszelkich informacji dotyczących konferencji prasowej jak i planowanego spotkania udziela Małgorzata Misiewicz
tel: 085 74-39-368,
fax: 085 74-39-320,
e-mail: mmisiewicz@poczta.bialystok.uw.gov.pl

Andrzej Jarosz
Rzecznik Prasowy Wojewody Podlaskiego

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.