czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 9759 wyświetleń

PO w Grajewie

Tworzymy Platformę Obywatelską w imię wspólnej wiary w sens i w możliwości dobrej polityki we współczesnym świecie. Pragniemy uwolnić energię Polaków, by czerpać dumę z godnego miejsca Rzeczypospolitej w jednoczącej się Europie.
(fragment z Deklaracji Ideowej PO)


Pragniemy poinformować, iż w dniu 14 kwietnia powstało w Grajewie koło Platformy Obywatelskiej. Wszystkie chętne osoby o poglądach centro-prawicowych serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kontakt pod telefonami: 0-603-188-110 lub 0-608-056-808
Tomasz Dudziński

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (12)

przed wyborami to wy złote gory obiecujecie.lewica górą

Powinno być o liberalnych pogladach.
Faktycznie niebyło PO w Grajewie, a Pan to chyba już był we wszystkich opcjach.

Czy z lewa czy z prawa to tacy sami krętacze ale towarzyszy z PZPR należałby raz na zawsze pozbyć się -zakały narodu Polskiego.

wszyscy politycy to uszusci!!!!!!!!!!

Tomek zdążył być we wszystkich opcjach???
On taki małolat jakby, więc chyba grajewiakowi z kimś pomylił.aj

Tomaszu brawo, jesteś ambitnym młodym człowiekiem, co w Grajewie jest postawą deficytową. Myślę, że uda Ci się pociągnąć lokalną politykę w dobrą stronę! Potencjalnie warto budować plan z perspektywą na wyboru samorządowe za 2 lata. Strumień nowego myślenia jest dla tego miasta jak zbawieńczy impuls. POWODZENIA!!!

Młody człowieku,czy nie wstyd być takim,któremu się każdy ustrój podoba, byle tylko wystartować w wyborach samorządowych.

w wszystkich opcjach to był chyba ojciec. Syn za ojca nie odpowiada.

komuchom podobają się tylko partie lewicowe- tacy już oni są. Ku przestrodze należałoby dla nich stworzyć rezerwaty-niech sobie ludzie oglądają te dziwolągi???Byłoby gdzie przyprowadzać wnuki- niech sobie pooglądają.Tak trzymać Panowie -działajcie tylko z rozwagą-nie spalcie się!!!!!!

no chyba można się przygladać... i wreszcie wybrać, nie??

a co wy macie za złe, kurdę trzeba popróbować!
żeniłeś się prawiczek jeden z drugą???

TOMKU BĄDŹ DZIELNY MOC JEST Z TOBĄ

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.