czwartek, 10 października 2024

Oferty i promocje

Plastigram Polska - oferty pracy

  1. Szczuczyn: Operator linii produkcyjnej / Młodszy operator linii produkcyjnej

Lokalizacja: Szczuczyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat

O nas:
PLASTIGRAM INDUSTRIES to dynamicznie rozwijający się startup w branży recyklingu tworzyw sztucznych, który opracował i opatentował innowacyjną technologię recyklingu polialu — resztek zużytych kartonów po napojach (np. Tetra Pak, Elopak, SIG Combibloc) po recyklingu papieru. Nasz pierwszy zakład znajduje się w Sokołowie (Czechy), a obecnie uruchamiamy drugi zakład w Szczuczynie. W związku z rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko Operator linii produkcyjnej / Młodszy operator linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i monitorowanie pracy maszyn produkcyjnych
  • Ustawianie parametrów maszyn zgodnie z wymaganiami technologicznymi
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie procesu
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych maszyn

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP (uprawnienia elektryczne do 1kV) – mile widziane
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe – mile widziane
  • Znajomość podstawowych zasad BHP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Szkolenia z zakresu obsługi maszyn i uprawnień SEP/UDT (jeśli nie posiadasz uprawnień)
  • Praca w przyjaznym środowisku i zgranym zespole

Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: hr@plastigram.eu w tytule wiadomości prosimy o dopisek "Operator linii produkcyjnej".

   2.
    Oferta pracy: Przedstawiciel handlowy

O nas:
PLASTIGRAM INDUSTRIES to dynamicznie rozwijający się startup w branży recyklingu tworzyw sztucznych, specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie recyklingu polialu — resztek zużytych kartonów po napojach (np. Tetra Pak, Elopak, SIG Combibloc) po recyklingu papieru. Nasz pierwszy zakład znajduje się w Sokołowie (Czechy), a obecnie uruchamiamy drugi zakład w Szczuczynie. Poszukujemy przedstawiciela handlowego, który pomoże rozwijać nasze relacje z klientami i pozyskiwać nowych partnerów biznesowych.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • Analiza rynku oraz monitorowanie trendów w branży recyklingu i tworzyw sztucznych
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych oraz podczas spotkań biznesowych
  • Współpraca z działami technicznymi i produkcyjnymi w celu dostosowania oferty do potrzeb klientów
  • Budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysoka orientacja na klienta
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych, w szczególności poliolefin i procesów wtrysku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w innowacyjnej branży recyklingu
  • Wsparcie merytoryczne i techniczne w procesie sprzedaży
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku startupowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: hr@plastigram.eu w tytule wiadomości prosimy o dopisek "Przedstawiciel handlowy".

Dołącz do zespołu PLASTIGRAM POLSKA i współtwórz przyszłość recyklingu tworzyw sztucznych!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.