środa, 17 lipca 2024

Kultura i rozrywka

Pasowanie na starszaka

„Ślubuję być dobrym Polakiem
dbać o dobre imię swojej grupy i przedszkola.
Być dobrym kolegą,
przyjacielem roślin i zwierząt.
Nauką i zachowaniem sprawiać radość
rodzicom i nauczycielom...”

        25 X w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Grajewie odbyła się długo oczekiwana przez dzieci uroczystość „Pasowanie na starszaka”. W tak ważnym dla przedszkolaków dniu do przedszkola licznie przybyli rodzice, aby być świadkami niezwykłego wydarzenia w życiu swoich dzieci. Było podniośle i uroczyście.
        Dzieci zaprezentowały zgromadzonym gościom swoje umiejętności wokalno- recytatorskie. A trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie świetnie. Dzieci były poddawane różnym próbom. Okazało się, że nawet zjedzenie cytryny nie sprawiło im problemu. Po zakończeniu części artystycznej nastąpił ten najważniejszy moment dla 6- latków: dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie zostały przez panią dyrektor Krystynę Chełmińską pasowani na starszaków.
        Na zakończenie wychowawczynie wręczyły swoim wychowankom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Uroczystość przygotowały nauczycielki tutejszego przedszkola- Barbara Karulska i Bożena Walendzik.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć 2

www.PM1.e-grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.