Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 16643 wyświetleń

"Pasmanta" przestaje straszyć


Minęło kilka lat od sprzedaży nieruchomości wraz z zabudowaniami przy ul. Kopernika w Grajewie. Na terenach byłej fabryki pasmanteryjnej długi czas nikt nie chciał inwestować, budynki niszczały, psuły też wygląd okolic jednej z głównych ulic miasta.

Coś się jednak ruszyło - obecnie miejsce to zaczyna nabierać innego wyglądu. Ma w tym swój udział firma "Rekin" z Białegostoku działająca w przemyśle rybnym, jednym ze współwłaścicieli jest lokalny przedsiębiorca.

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (17)

Szkoda budynki był taki zabytkowy.

ciekawe co tam będzie

może w przyszłości ludzie prace dostano

Wiedzialem ze kiedys ktos dostrzeze zalety tej lokacij

Słowo "innego" wyglądu jest kluczowe. Domyślam się, że to co właśnie powstaje będzie straszyć... pasmanta była zabytkiem. Nie rozumiem dlaczego nikt nie pomyślałam nad przeznaczeniem jej pod inny cel. Szkoda, naprawde szkoda.

taa , idioci . takie fajne i ładne miejsce było . taki zabytek ...

polska mentalność jest taka - jak coś stare to zburzyć, a nie lepiej wyremontować??

dyskoteke by mogli tam zrobic, cisza, prawie za miastem i znow bedzie capić rybami....

ponoć ma tam być przetwórnia ryb

Ciekawe kto by wyłożył kasę na odnowienie tego,,zabytku":-) Polacy to naprawdę dziwny naród, żeby nie wiem co i tak będą narzekać.

Dlaczego nie są dodane wszystkie komentarze? Czyżby cenzura?

ta a ja tam mieszkam i niby po co na dyskoteka ?? nie lepiej juz ta oprzetwórnnia ryb może ludzie prwace bedą mieli>:/

oj szkoda budynku tak straz miejska chciala go miec dla siebie

a co na tę przebudowę konserwator zabytków? Czy obiekty nie podlegały określonym normom?

Przynajmniej był zasłoniety drzewami...co nie mozna powiedzieć o Grajewskim pięknym RYNKU ze wspaniałymu budami ..oto wizytówka miasta Grajewo..

Całe szczęście, że ktoś miał pomysł i chęć aby to straszydło ożywić. 100 ludzi dostanie pracę i to jest chyba najważniejsze dla mieszkańców! Niezorientowanych pragnę poinformować iż ta budowla nie była zabytkiem !

Mam pytanie. Czy ten budynek, nawet jeżeli nie jest zabytkiem był zniszczony w wojnę którąś? Mówię o tym z kominem. Tym większym, bo zapewne jest starszy od pierwszego. Wie ktoś w którym roku został wybudowany. Można gdzieś o tym poczytać?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.