środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 6434 wyświetleń

Papierosy zamiast hamulców

Papierosy zamiast hamulców

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się zatrzymany przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z przejścia granicznego w Bobrownikach 29-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna zdemontował część układu hamulcowego w swoim nissanie, aby ukryć w nim blisko 80 paczek papierosów.

Podczas kontroli na przejściu granicznym w Bobrownikach nissanem kierowanym przez 29-letniego Białorusina zainteresowała się Astra – pies rasy Chesapeake Bay Retriever wyszkolony do wykrywania papierosów. W wyniku szczegółowego sprawdzania samochodu okazało się, że jego kierowca zdemontował układ hamulcowy tylnej osi pojazdu ukrywając w 2 bębnach hamulcowych blisko 80 paczek papierosów.

Oprócz udaremnienia przemytu funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Bobrownik być może zapobiegli tragedii na drodze spowodowanej przez nieodpowiedzialnego kierowcę. Za swoje postępowanie Białorusin odpowie teraz przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna.

 

 

http://www.podlaskie.kas.gov.pl/

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (2)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.