Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 10110 wyświetleń

Oświadczenie LPR-Ulotka

Zarząd Powiatowy Ligi Polskich Rodzin informuje, że nie ma nic wspólnego z ulotką pt. "Przeczytaj i daj innym" rozpowszechnianą w mieście Grajewo przez nie znane nam osoby.

Stanowczo sprzeciwiamy się kojarzeniu naszej struktury z takimi działaniami, jak to zasugerowała Pani Starosta Alicja Rutkowska na dzisiejszej sesji Rady Powiatu tylko ze względu na powoływanie się w ulotce na nasze biuletyny.

Nasze artykuły, zawsze opatrzone są nazwą i logiem LPR.
Czy jest to gra polityczna?
Informujemy, że biuletyny LPR ukazują się nieregularnie, w zależności od ilości spraw, a wszystkie artykuły są podpisane z imienia i nazwiska oraz funkcji. Nie jesteśmy lubiani za mówienie na głos o nadużyciach i niech tak zostanie.

Z poważaniem Prezes LPR Wiesław Laszczkowski

Komentarze (13)

Tzn. pan K.S. nie jest członkiem LPR?

Może ktoś wie co znajduje się w tej ulotce? Czy można ją opublikować?

panie Laszczkowski jasne ,że nie LPR jest autorem ,ale pan K.S przecież to wiadomo bo zdradził go charakter pisma na kopercie.A jest on kojarzony słusznie czy nie słusznie z LPR i chyba jest członkiem partii o takiej nazwie .

Jeżeli ktoś ma prawdziwe dowody na to, że ulotkę sporządził jeden z naszych członków prosimy o ich dostarczenie do biura Ligi Polskich Rodzin w Grajewie (proszę pisać z imienia i nazwiska, nie tak jak w ulotce - bo czym to się różni). Ów członek zostanie automatycznie usunięty za działanie niezgodne z naszymi zasadami, nie za treść, za to osądzają odpowiednie instytucje, które należy powiadomić w razie naruszenia prawa. Jeżeli nie ma takich dowodów proszę nie powoływać się na nasze ugrupowanie

Czytałem tą ulotkę niezła parodia a może prawda? Ten kto to pisał ma talent -typowo natchniony gość. Oby tylko tacy ludzie nigdy nami nie rządzili.

Panie Laszczkowski, moim zdaniem nie ma potrzeby poświęcania temu tematowi więcej uwagi. Ulotka ktokolwiek ją wydał odpowiada za nią osobiście . Przeciwnicy wasi zaś będą zawsze szukać czegoś, co dotyczy LPR. Nietrudno przewidzieć, obawy niektórych kręgów, iż niebawem stracą władzę absolutną i może się okazać że LPR ich rozliczy. Pozdrawiam.

Oby do tego nigdy nie doszło aby do władzy doszło LPR bo to to samo co obecnie dzieje się z SLD Polsce potrzeba ludzi uczciwych i myślących o postępie gospodarczym a nie o zacofaniu i Radiu Maryja.

"Wyborco" przyznaj się, że i ty też kombinowałeś przy tej ulotce ...

Stek bzdur i tyle

Nie wiem co to za ulotka, ale jeśli krytykuje ona LPR lub jest to treść sabotażowa wymierzona w/w sektę to jestem ZA.

W treści tej ulotki jest cała prawda. Wszyscy zajmujący obecnie stanowiska to jest jedna WIELKA KLIKA. Napychają swoje kieszenie, zwalniają niewinnych ludzi aby wsadzić swoich. Popieram LPR. Panie Giertych zrób pan porządek w tym kraju. Ludzie piszcie więcej otwarcie na te tematy.

Niech żyje LPR. Giertych prezydentem Polski

Boję się tych, którzy mają Ewanagelię na ustach, a diabła za skórą. Talibom powiedzmy stanowcze nie, zanim zafundują nam swoją wersję demokracji, a właściwie oszołomokracji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.