poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11282 wyświetleń

Otwarcie stadionu w lipcu?

Trwają prace wykończeniowe na stadionie miejskim w Grajewie. Pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej układają polbruk, kładą szpachel oraz terakotę na galerii, dodatkowo wykonują prace porządkowe.

- Konstrukcja jest już wykonana, aktualnie wykonujemy typowe prace wykończeniowo -porządkowe. Remont potrwa do końca maja br. - mówi Radosław Zolnik, prezes PEC oraz Zarządu Warmii Grajewo.

Tymczasem nie jest jeszcze znana dokłada data uroczystego otwarcia nowej trybuny oraz nadania stadionowi imienia Witolda Terleckiego. Wiadomo, że impreza nie odbędzie się jak wcześniej planowano, 2 czerwca br. podczas samorządowej olimpiady sportowej.

- Na dzień dzisiejszy nie ma ustalonej daty oficjalnego otwarcia stadionu. Na pewno uroczystość nie odbędzie się w czerwcu br. Modernizacja stadionu to ważne wydarzenie dla miasta, dlatego prezentację nowej trybuny chcemy połączyć z festynem czy imprezą sportową  - powiedział Waldemar Remfeld, v-ce burmistrz Grajewa.


e-Grajewo.pl 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewo. "Gang Olsena" w akcji

Komentarze (9)

teraz stadion to bedzie cos. dajcie fotki

tak, widać jak ci ciśnienie skacze

Pierwotny termin oddania był do końca ubiegłego roku, tak przynajmniej chwalili się przejmując budowę po Ekobudzie

nadchodząca pierdoło, żeby Radzaj nie przekombinował to stadion miał byś otwarty na jesienną rundę 2005 r. Najpierw się zastanów co piszesz.

NZWS wiele razy cztałem twoje wypociny ,proponuję abyś tym razem zaprezentował się .Napewno masz wspaniały plan czteroletni -"czterolatka".Pochwal się nim,oczaruj nas i napisz na kogo mamy głosować ,napewno myślałeś już nad swoim pseudo artystycznym(wielu wielkich tego świata tym się posługiwało).Myślę że czas wytoczyć ARMATY ,na ulicach soldne barykady i TY na czele Nadchodząca Zmiano Władzy.
Wiele zdrowia ,szczęścia i rozumu w nadchodzących wyborach życzy olaf i jego babcia wraz z sąsiadką, pani Krysia i Marysia ,wujek z Gdańska i Murmańska.

Czekaliśmy tyle przez poprzedniego wykonawcę , poczekamy cierpliwie nawet do początku rundy jesiennej.Pozdro.

Pieknie pieknie :-D az chce sie zyc tylko zeby ten stadion byl wart naszej druzyny ktora pnie sie energicznie w gore :-P to ironia gdyby nikt nie zrowumial

ładny ciekawe ile trzeba czekac zeby zniszczyli popisali i zdewastowali
bo mlodziez w grajewie madroscia sie nie popisuje raczej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.