poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10462 wyświetleń

Opłaty za wodę bez zmian

Na wniosek Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie Rada Miasta, przedłużyła czas obowiązywania dotychczasowych taryf cen i stawek opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków. Umożliwi to dokonanie pogłębionej analizy kosztów eksploatacji stacji uzdatniania wody po dokonanej modernizacji. Pogłębiona analiza kosztów oraz zdobycie dokładnych informacji na temat podwyżek energii elektrycznej, podatków i różnych opłat urzędowych, pozwoli na lepsze przygotowanie wniosku o zatwierdzenie nowych taryf.

Wprowadzenie nowych taryf nastąpi prawdopodobnie w połowie 2007 r., wówczas gdy będą znane wszystkie elementy kształtujące wysokość wydatków ZWiK.

Zarządcy budynków mieszkalnych nie powinni  więc od 1stycznia zaskoczyć mieszkańców podwyżkami cen za wodę i ścieki.

e-Grajewo.pl


poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (1)

Podoba mi się pogłębiona analiza kosztów eksploatacji będąca elementem kreatywnej księgowości. Zyta Gilowska powinna uczyć się od nas gospodarki finansowej.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.