Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11021 wyświetleń

Opłaty za wodę bez zmian

Na wniosek Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie Rada Miasta, przedłużyła czas obowiązywania dotychczasowych taryf cen i stawek opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków. Umożliwi to dokonanie pogłębionej analizy kosztów eksploatacji stacji uzdatniania wody po dokonanej modernizacji. Pogłębiona analiza kosztów oraz zdobycie dokładnych informacji na temat podwyżek energii elektrycznej, podatków i różnych opłat urzędowych, pozwoli na lepsze przygotowanie wniosku o zatwierdzenie nowych taryf.

Wprowadzenie nowych taryf nastąpi prawdopodobnie w połowie 2007 r., wówczas gdy będą znane wszystkie elementy kształtujące wysokość wydatków ZWiK.

Zarządcy budynków mieszkalnych nie powinni  więc od 1stycznia zaskoczyć mieszkańców podwyżkami cen za wodę i ścieki.

e-Grajewo.pl


Komentarze (1)

Podoba mi się pogłębiona analiza kosztów eksploatacji będąca elementem kreatywnej księgowości. Zyta Gilowska powinna uczyć się od nas gospodarki finansowej.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.