niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9559 wyświetleń

Ogłoszenie SWISON

Dzieci w wieku 7-12 lat zapraszamy do świetlicy działającej w roku szkolnym w godz. 15.30-18.00. przy SWISON w Grajewie. Świetlica jest miejscem, w którym uczniowie mogą rozwiązywać ważne im problemy. Uczniowie mogą liczyć na pomoc w odrabianiu pracy domowej, wyjaśnienie niezrozumiałych zadań.

Mogą brać udział w zajęciach typu:
gry stolikowe, różnego rodzaju zabawy, oglądanie bajek. Dzieciom zapewniamy podwieczorek.Opiekę nad dziećmi sprawuje pani pedagog.

Chętnych prosimy o kontakt tel. 0862738542 od poniedziałku do piątku w godz. 10-15 lub osobiście SWISON os. Centrum 38A 19-200 Grajewo

Komentarze (5)

1% wpłacany był na niepełnosprawnych i to dla nich powinna być świetlica

SWISON pomaga osobom niepełnosprawnym ale również prowadzi świetlicę socjoterapeutyczną. Żywność dla dzieci pozyskiwana jest wyłącznie ze sklepów spożywczych grajewskich jako darowizna.

- rzeczywiście pomagamy niepełnosprawnym, zdrowym pomoc jest zbędna ,od tego mają rodziców . Niepelnosprawni nie mają pomocy i wsparcia - bo w tym przypadku trzeba wiele wysiłku- a kto lubi się wysilac, bo pani prezes nie, albo nie rozróżnia niepełnosprawnego dziecka od zaniedbanego,

nicola fajnie to wszystko rozpracowałaś. Moje wypociny nie przechodzą przez cenzurę.
Mamy XXI wiel i nadal musimy przyklaskiwać. A jak człowiek powie co mysli,to jest wrogiem nr1.

Do nicoli i alocin. Jeszcze taki się nie urodził, żeby wszystkim dogodził!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.