piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12895 wyświetleń

Nowy wóz strażacki

W niedzielę, 10 sierpnia 2008 roku w miejscowości Wierzbowo nastąpiło uroczyste przekazanie wozu strażackiego tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej.

- „Nadeszła chwila wymiany samochodu, który służył nam kilkanaście lat. Tym bardziej się cieszę ponieważ w tym roku planowaliśmy zakup jednego wozu strażackiego, a udało się kupić dwa. Pierwszy jakiś czas temu przekazaliśmy OSP Boczki, drugi od dziś będzie służył w OSP Wierzbowo. Jest piękna remiza, są piękni strażacy i w końcu piękny wóz!” – mówił, zwracając się do druhów oraz lokalnej społeczności, Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter.

 

Ten niezbędny element strażackiego wyposażenia został zakupiony za kwotę 95 tys. zł . Środki pochodziły z budżetu Gminy Grajewo – 55 tys. zł oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska – 40 tys. zł. Zakupiony Mercedes jest w dobrym stanie technicznym, został sprowadzony z południa Polski  i na pewno jeszcze wiele lat będzie służył druhom z OSP Wierzbowo.

 

 

e-Grajewo.pl

 

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (6)

Tak trzymać Panie Wójcie

"babcia" w końcu odejdzie na zasłużoną emeryturę

pozdro dla pani sklepowej z wierzbowa

"babcia" nie odejdzie, ale "odjedzie" na emeryture :) jeszcze ona sporo km by zrobila :)
niekiedy bylo tak ze stayer z grajewa siadal w miekkim a babcia tylko go mijala i jechala dalej :) to byl smiech na sali hehe

wkoncu Tomek nie bedzie musial sie noga zapierac zeby kierowcnica skrecic :D

ALE DZIĘKI TEMU MA BARDZO SPRAWNE NOGI.. HEHE ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.