niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12520 wyświetleń

Nowe wyzwania Szpitala

W celu dostosowania do warunków unijnych dyrekcja grajewskiego Szpitala Ogólnego im. W. Ginela podejmuje działania i rozpoczyna starania o środki finansowe na modernizację bloku operacyjnego i Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej.

W związku z tym muszą odbyć się rozmowy, które przyniosą odpowiednie  decyzje. Jedno ze spotkań odbyło się 28 stycznia br. Podczas roboczej wizyty przybyły do Grajewa wicemarszałek województwa podlaskiego Bogusław Dębski zauważył potrzebę zainwestowania. Zwiedzał i przyglądał się szpitalowi wraz z posłem ziemi grajewskiej, lokalnymi samorządowcami oraz dyrekcją.

- Marszałek wstępnie potwierdził, że jeżeli środki zostaną tu ulokowane to nie zmarnują się, a zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. Obiecał pomoc w tej sprawie – powiedział nam dyr. Grzegorz Dembski.
e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

w końcu jakaś modernizacja i to jeszcze nie pewna

a windy kto zmodernizuje?

a co z ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych typu poręcze czy podjazd przy widocznym tu na zdjęciu głównym wejściu do szpitala, nie wspominając już obecnie śliskich schodów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.