czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11836 wyświetleń

(NIE)trzeźwy poranek     W trakcie kolejnych poweekendowych działań podlascy policjanci zatrzymali dzisiaj 11 pijanych kierowców. To nie ostatnia taka akcja w tym roku.

    Dzisiaj od rana na podlaskich drogach już po raz kolejny policjanci prowadzili działania "trzeźwy poranek". W godzinach od 6-8 funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierowców w dwunastu powiatach naszego województwa. W sumie sprawdzono ponad 1300 kierowców. Niestety okazało się, że w tym gronie znalazły się osoby, które wsiadły za kierownicą po spożyciu alkoholu. Policjanci stwierdzili 11 takich przypadków. Niechlubnym rekordzistą okazał się 51-letni kierowca lublina zatrzymany w Białymstoku przy ul. Gen. Andersa. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 1.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W tym samym miejscu 45-letni kierowca poloneza miał 0,8 promila. Blisko promil wskazał alkomat w Sejnach u 41-letniego mężczyzny podróżującego oplem. Po sprawdzeniu okazało się, że przed rokiem odzyskał prawo jazdy, które wcześniej stracił właśnie za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

    Wszyscy zatrzymani dzisiaj kierowcy odpowiedzą przed sądem.

    Większość nietrzeźwych kierowców przyznała, że wczoraj piła alkohol. Tłumaczyli się pewnością, że po przespanej nocy i kilkugodzinnym wytrzeźwieniu będą w stanie prowadzić swoje pojazdy. Niestety mylili się. Podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości.

KWP w Białymstoku

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (5)

trzeba pić alkohol ale nie wsiadac do samochodu

o , w usa dla nikogo wypite piwko czy trzy piwka nie stanowi problemu zeby siasc za kierownica i jechac do domu .

do daw: w usa dla nikogo nie stanowi problemu zeby wleciec samolotem w budynek ;/ nie porownumy tak zacofanego intelektualnie panstwa jak usa do Polski... ;/

jak chcesz pic i jechać autem to jedż do tego twojego usa a nie siedzisz w Polsce idioto

jak pijesz to nie jedz


Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.