Wiadomości

Nietrzeźwi na drogach

Nietrzeźwi na drogach

W miniony weekend grajewscy policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich był sprawcą kolizji. Teraz wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem.

W miniony weekend grajewscy policjanci na drogach powiatu zatrzymali 6 nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą okazał się 52-latek kierujący tirem z naczepą. Alkomat wykazał u niego ponad 2,4 promila alkoholu. Pozostali zatrzymani  mieli od 0.2 promila do ponad 1,3 promili alkoholu w organizmie. Dodatkowo jeden z nietrzeźwych kierujących był sprawcą kolizji. Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy na stacji paliw przy ul. Kopernika. Kierujący tirem 32- letni mieszkaniec Szczuczyna wykonując manewr cofania uderzył  w zaparkowane  tico. Okazało się że 32 –latek jest pijany. Badanie alkomatem wykazał ponad 1,8 promila.

Wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą teraz przed sądem. Dodatkowo 32- latek - za spowodowanie kolizji. - informuje KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.