Wiadomości

Nie zatrzymał się do kontroli

Nie zatrzymał się do kontroli

Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej grajewskim policjantom. Podczas ucieczki jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo.
Wczoraj około godziny 19.20 na drodze numer 61 pomiędzy miejscowościami Guty - Szczuczyn policjanci z Grajewa zauważyli audi, które wykonywało niebezpieczne manewry na drodze. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli. Kierowca zlekceważył sygnały dawane przez policjantów nakazujące zatrzymanie się i zaczął uciekać w kierunku Szczuczyna. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna siedzący za kierownicą audi jechał bardzo szybko wyprzedzał ciężarówki omal nie doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka innym pojazdem. W pewnej chwili uciekający samochód wpadł w poślizg, zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo.  Siła była tak duża, że mężczyzna wypadł z audi przez boczną szybę. Okazało się, że był to 27-letni mieszkaniec gminy Szczuczyn. Nieprzytomny mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Badanie pobranej krwi wykaże czy w chwili zdarzenia był on trzeźwy.

fot. e-Grajewo.pl

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.