Wiadomości

Najmocniejsza marka regionu

Mlekpol czołową podlaska firmą!

W trakcie Gali Złotej Setki 2017 nagrodzone zostały największe i najbardziej dynamicznie rozwijające się podlaskie firmy. SM MLEKPOL został uznany za jedną z najmocniejszych marek regionu w kategorii dużych firm z największym przychodem.

Złota Setka Przedsiębiorstw to ranking największych firm regionu według uzyskanego przychodu. Tegoroczna Gala połączona była z konferencją „Sztuka podejmowania decyzji”, w trakcie której uczestnicy mogli poznać dobre praktyki prowadzenia biznesu. – To dla nas ogromne wyróżnienie, które pokazuje że jesteśmy jednym z najprężniej działających przedsiębiorstw w regionie. Kończymy ten rok z rekordowymi wynikami skupu mleka i eksportu naszych produktów – mówi Edmund Borawski, Prezes SM MLEKPOL.

Nagrodę w imieniu SM MLEKPOL odebrał Zdzisław Wolski, dyrektor Zakładu Produkcji Mleczarskiej w Sokółce. Organizatorem rankingu jest wydawca Kuriera Porannego. Czternasta edycja gali odbyła się 24 listopada 2017 r. w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

 

wtorek, 21 marca 2023

Kondolencje

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.