wtorek, 28 czerwca 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 10043 wyświetleń

Nagrody za osiągnięcia w sporcie

Zarząd Województwa Podlaskiego ogłasza VI edycję Dorocznych Nagród Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej - za 2008 rok.

Nagrody pieniężne zostaną przyznane w następujących kategoriach:
1. Najlepszy Sportowiec,
2. Najlepszy Młody Sportowiec,
3. Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny,
4. Najlepszy Trener,
5. Za całokształt działalności.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które reprezentowały w 2008 roku stowarzyszenia kultury fizycznej z terenu województwa podlaskiego i uzyskały wybitne osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. Ponadto do oddzielnej kategorii przyjmowane są zgłoszenia osób, które będą nagrodzone za całokształt swojej działalności z zakresu kultury fizycznej.

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać:
1. Informacje dotyczące wnioskodawcy;
2. Dane osobowe dotyczące kandydata lub kandydatów do nagrody;
3. Dane o sportowych wynikach w 2008 roku;
4. Informacje o całokształcie dotychczasowej działalności sportowej albo informację o osiągnięciu, za które nagroda ma być przyznana;
5. Uzasadnienie wniosku zawierające opis działań kandydata na rzecz kultury fizycznej jej upowszechniania oraz działalności szkoleniowej na terenie województwa.

Wnioski należy składać do dnia 31 marca 2009 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, Departament Edukacji, Sportu i Turystyki, ul. Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok, pok. 324. Szczegółowe informacje można uzyskać w Departamencie merytorycznym pod podanym wyżej adresem lub pod numerem telefonu (085) 74-97-483.

 

(Uchwała Sejmiku Województwa w sprawie: szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz wysokości dorocznych nagród Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej) – plik do pobrania

Komentarze (2)

i po co to i tak wiadomo ze nie beda docenieni ci co powinni dostac te pieniadze z gory wiadomo kto dostanie te pieniadze pilka nozna albo kixboxing szkoda gadac.

ciekawo za co piłka nożna śmiech na sali (liga amatorska jest ciekawsza niż WARMIA, ale mam ndzeje ze wiosna bedzie nasza a co do WILKA to jestem za

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.