wtorek, 25 stycznia 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 10422 wyświetleń

Moje Boisko–Orlik 2012

28 lipca 2008r. w Grajewie rozpoczęto budowę kompleksu sportowego w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Na terenie przy ul. Wojska Polskiego w sąsiedztwie budynków Zespołu Szkół nr 2 dokonano symbolicznego wbicia łopaty. Prace, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, potrwają ok. 4 miesięcy.


Galeria zdjęć


Program „Moje Boisko – Orlik 2012” przedstawiony przez Premiera Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska podczas Expose w dniu 23 listopada 2007 roku, a przygotowany przez Ministra Sportu i Turystki Mirosława Drzewieckiego zakłada budowę ogólnodostępnych, bezpłatnych kompleksów boisk sportowych wraz z szatniami i zapleczem socjalnym, w każdej gminie na terenie całego kraju. Założeniem Programu jest udostępnienie dzieciom i młodzieży nowoczesnej infrastruktury sportowej w celu aktywnego uprawiania sportu.

“Tu na razie jest ściernisko, jutro będzie... boisko"  ( czytaj )
Sport to zdrowie ...( czytaj )


e-Grajewo.pl

Galeria zdjęc - 18.08.2008poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (9)

GRATULACJE! POWODZENIA ! I NIECH SIĘ STANIE! ...fajnie gdy dzieją się dobre rzeczy :-)

Kiedy przewidywana data oddania do uzytku?

No w końcu będzie gdzie pograć :)) super

Nie ma się co cieszyć. Z boiska i tak najczęśniej korzystać będzie Warmia, a reszta Grajewa i okolic będzie musiała łaskawie czekać aż zwolni się miejsce po 'mistrzach' :/

Mylisz się non-system. Boiska budowane w ramach tego programu są boiskami przeznaczonymi do użyteczności publicznej. Warmia jako klub w zasadzie nie będzie miała tam wstępu.


Program budowy boisk istniał już za poprzedniego rządu, pan premier wpisał to tylko do swego expose

każdy bedzie tam mogl grać ?

orlik a co zabronisz????? hehe żałosny jesteś

wy chyba nie macie pojecia co to bedzie za boisko? to bedzie bardzo dobre boisko na ktorym beda mogli grac dzieci z podworka a Warmia jak narazie ma gdzie grac.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.