sobota, 29 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10228 wyświetleń

Młodzież z klasą w ZS2

Na dobry początek...


Jesteśmy uczniami II Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole  Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. W skład naszego zespołu wchodzą:
- Katarzyna Anna Nowakowska 
- Adrianna Modzelewska
- Piotr Winnicki
- Karol Kiźliński

Bierzemy udział w II ogólnopolskiej edycji programu „Uczniowie z klasą” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą”. Naszym opiekunem jest Pani Zofia Piotrowska. Jest to drugi numer kwartalnika „Bene-Regesz” wydany przez nasz zespół.
Nie jesteśmy jednak pierwszym zespołem biorącym udział w tym programie. Gazetka „Bene-Regesz” jest kontynuacją tego, co zaczęli nasi poprzednicy, którzy już uzyskali tytuł „Uczniów z klasą” za przygotowanie i wystawienie kilku spektakli teatralnych w mieście i województwie.
Staraliśmy się, aby artykuły zawarte w gazetce zainteresowały każdego czytelnika. Chcieliśmy umieścić w nich przydatne i zarazem ciekawe informacje.
Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Gazetka ( pdf)

 Życzymy miłej lektury

Komentarze (5)

wojewodzin ma status szkoly z klasa i uczniow z klasa:D .. i jeszcze cos tam z klasą :)

Szkoda ,że tak szybko zapomniano o Grupie Bene-Regesz, która tak naprawde to wszystko z panią Zofią zaczęła. Jest to już klasa maturalna i odchodzi 28 kwietnia ze szkoły i to im należałoby podziękować za rozpoczęcie tak szerokiej działalności zdobycia tytułow ,,Uczniów z Klasą'' oraz oczywiscie Pani Zofii.Obserwowalem calą ich prace i wysliki przez prawie 3 lata i to naprawde było piękne.Uczennice klasy 3 b naprawde się starały i nie powinniśmy tak szybko odsuwać ich w dal.... POZDRAWIAM Panią profesor Zofię Piotrowską, Martę Stankiewicz, Joanne Płochocką, Angelikę Sztachowską, Żanetę Olender, Patrycję Samełko, Justynę Ciszyńską, Weronikę Malinowską, Julitę Gawryluk, Monikę Sochę , Elwirę Borawską, Małgosię Bielecką. To Im najpierw należy podziękować a potem kontynuować to co oni zaczęli(myślę ze apel na zkonczenie roku 3klas bedzie najlepszym momentem)

ZS2 również posiada tytuł "Szkoły z klasą", a niektorzy uczniowie otrzymali w zeszłym roku tytuł "Ucznia z klasą" ... więc nie wiem co chciałeś/aś osiągnąć poprzez ten komentarz ;|

Gazetka ciekawa, niebanalna, szkoda tylko, że tyle w niej bledów. Popraw je Karol. Pozdrawiam, kolezanka z gimnazjum :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.