Sport

  • 10 komentarzy
  • 7273 wyświetleń

Mistrzostw Kyokushin Karate

W sobotę 18 listopada br. w Wasilkowie odbyły się XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kyokushin Karate. 
 
Podopieczni Sensei Radosława Mazurka (4 Dan) zdobyli następujące wyniki: Ola Fabrycka - II miejsce w kat. Kumite i Piotr Obrycki - III miejsce w kat. Kumite. 
 
Ola i Piotr wraz z innymi zawodnikami trenują w Grajewskim Klubie Karate Kyokushin w Liceum Ogólnokształcącym w Grajewie przy ul. Mickiewicza na dużej sali gimnastycznej w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:30 - 17:15. Warto wspomnieć, że treningi dla dzieci uczących się od 0 do 3 klasy szkoły podstawowej odbywają się ZA DARMO! Zajęcia prowadziwy kwalifikowany trener I klasy posiadający stopień mistrzowski 4 Dan w Karate Kyokushin z prawie 30 letnim doświadczeniem - Radosław Mazurek. 
 
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !

Komentarze (10)

Gratulacje dla Olci i Piotrka i oczywiście dla Sensei Mazurka za przygotowanie do zawodów ! KARATE KYOKUSHIN TO JEST SIŁA ! OSU !

Brawo maluchy ! Olcia jesteś Wielka :)

Brawo Ola, brawo Piotr i życze jeszcze wielu sukcesów !!! I gratulacje za przygotowanie dla sensei R. Mazurka

Super. Oby tak dalej. Osu!

Piotruś , Ola jestem z Was dumny. Dziękuję rodzicom za wsparcie i zaangażowanie. Życzę kolejnych sukcesów. Osu trener Radosław Mazurek.

ale to dziwnie wygląda.

Janusz to sa dzieci ktore dopiero sie ucza i stawiaja pierwsze kroki w Karate .. jak chcesz zobaczyc nokauty mistrzow Kyokushin zapraszam do obejrzenia prosze oto link https://youtu.be/btlYcC1l3lE

Z całym szacunkiem dla karate, ale te dziewczynki walczą, czy tylko przepychaja się ? Bo tak to wygląda

Nie leje się krew, nie ma siniaków....słowem nuda, nuda....Prawda ? Ludzie, czy Wy czasem używacie szarych komórek mózgowych ? To jest żenujące co piszecie?

Lepiej niech dzieciaki siedzą przed komputerem i nic nie robią, bo bez rozlewu krwi walka 9- letnich dzieci... Ludzie ogarnijcie sie....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.