Sport

  • 3 komentarzy
  • 6547 wyświetleń

Mikołajkowy Turniej Karate

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE SHOTOKAN W GRAJEWIE

   Już po raz jedenasty w sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się Mikołajkowy Turniej Karate w stylu shotokan. Udział wzięło blisko 80 zawodniczek i zawodników z Białostockiego Klubu Karate, Klubu Shogun Białystok, Klubu Karate Supraśl i Uczniowskiego Klubu Karate Shotokan Grajewo, który był organizatorem tych zawodów we współpracy z Miejską Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

  Turniej był bardzo dobrą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności w kata i kumie i do skonfrontowania poziomu wytrenowania w różnych ośrodkach i rozwój sportowych kontaktów. Najlepiej wypadli karatecy BKK, którzy zdominowali podium.

   Dla najlepszych przygotowano pamiątkowe statuetki oraz paczki , które osobiście wręczył Św. Mikołaj dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Grajewo.

   Spore sukcesy odnieśli miejscowi młodzi zawodnicy, którzy dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 mogą w szkolnej sali gimnastycznej trenować. Zajęcia odbywają się po południu w poniedziałki i środy, a udział mogą brać wszyscy chętni bez względu na wiek i sportowe umiejętności. A warto skorzystać, bo jak podkreślali uczestnicy grajewskiego turnieju karate shotokan to szkoła kształtująca charakter.

                                                                                                                                            WJ

WYNIKI (bez podziału na kategorie):

KATA

Pierwsze miejsca:

Gabriela Frankowska, Julia Sawicka, Jan Kurylonek (BKK), Krystian Lisowski, Dawid Maksimiuk (Shogun), Philip Domaszewicz, Julia Mazurczyk (Suprasl), Szymon Skibniewski (Grajewo).

 

Drugie miejsca:

Małgorzata Rudź, Tymon Krasowski, Radosław Sienkiewicz,Konrad Klejn, Kacper Sobolewski (BKK), Robert Perkowski, Krystian Trzecia (Shogun), Marika Bączek (Grajewo).

 

Trzecie miejsca:

Natalia Kożan, Daria Bałdowska, Damian Bajko, Maja Zasim, Michał Prytuła, Jan Gielniewski, Szymon Chamerliński, Olga Racewicz, Diana Markowska (BKK), Stanisław Łaguna, Michał Niewiński, Tomasz Korniluk (Shogun), Piotr Redo (Suprasl), Patrycja Wróblewska, Nell Kurowska (Grajewo).

 

KUMITE

Pierwsze miejsca:

Hubert Harasimczuk, Szymon Chamerliński, Anna Dąbrowska, Małgorzata Rudź, Radosław Sienkiewicz (BKK), Szymon Skibniewski (Grajewo).

 

Drugie miejsca:

Konrad Topczewski, Oliwier Doliński, Jan Gielniewski, Gabriela Frankowska, Julia Busławska, Tomasz Kuźmicki (BKK).

 

Trzecie miejsca:

Konrad Kitlas, Maciej Harasimczuk, Daria Bałdowska, Julia Siwicka, Zuzanna Wasilewska, Maja Zasim, Michał Prytula, Jan Kurylanek (BKK), Kacper Sobolewski (Shogun), Eryk Skibniewski (Grajewo).

 

Komentarze (3)

Eryk i Szymon Skibniewscy - gratuluję zwyciestwa i odniesionych sukcesów- to cięzka Wasza praca ,ale należy docenic zaangazowanie Mamy , która dowozi Was na każde zajęcie i oczywiście trenerowi. Realizujcie sie w tym co lubicie, a my czekamy na dalsze sukcesy. Z ogromna radościa obejrzałam Wasze dyplomy i statuetki.

mało widzów zawodnicy zabierajcie ze sobą znajomych

widzowie są ale przed komputerami i innymi tego typu zabawkami, rodzicom to na rękę dziecko nie przeszkadza, a że za kilka lat będzie miało problemy z kręgosłupem, wzrokiem i wiele innych to tak miało być, czy młodzi ludzie już teraz potrafią odnaleźć, często wpadają w depresję bo nie potrafią pokonywać swoich słabości i problemów, za dziecka nie było problemów ludzie od marketingu dbali o to by dziecko spędzało beztrosko czas. Brak chętnych do sportu to nie tylko ta impreza ale ogólnoświatowy problem. Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.